Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.09.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1968 / 1963
Питання не стосується застосування Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Прошу повідомити до якої процедури закупівлі (процедура закупівлі, спрощена процедура закупівлі) відноситься переговорна процедура закупівлі? Відповідь на питання НЕ міститься у листах від 17.05.2023 № 3323-04/22523-06 "Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"(5.Щодо переговорної процедури закупівлі) та від 20.10.2022 № 3323-04/70997-06 "Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
Відповідь
24.08.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1415 / 1474
Бюджетна установа, що фінансується із місцевого бюджету, у партнерстві з закладом вищої освіти, що фінансується із державного бюджету, отримала міжнародний грант у рамках програми Європейського Союзу Горизонт-2020. Бюджетна установа та заклад вищої освіти уклали між собою партнерську угоду (угоду про консорціум) щодо участі у реалізації грантового проєкту. У підписаному із грантодавцем договорі про надання гранту визначено, що виконавцями проєкту є бюджетна установа та заклад вищої освіти, згадані раніше по тексту. Для кожного з виконавців у грантовому договорі передбачено ряд активностей і відповідний максимальний бюджет на фінансування цих активностей. При цьому, уся сума гранту надходить на рахунок бюджетної установи, а вона, як координатор, зобов’язана забезпечити розподіл фінансування. Бюджетна установа планує перераховувати кошти для закладу вищої освіти частинами, як оплату за виконані роботи/надані послуги (у рамках активностей, передбачених у бюджеті грантового договору). Чи є у такому випадку підписані грантовий договір та угода про консорціум документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин при закупівлі робіт, послуг бюджетною установою у закладу вищої освіти та чи може, як виняток, до таких закупівель бути застосована переговорна процедура згідно з абзацом 4 пункту 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”?
Відповідь
24.08.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1423 / 1486
1. Чи відноситься переговорна процедура до процедур закупівлі, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі" (ст.13 Закону)? 2. У разі укладення договору про закупівлю за результатами переговорної процедури, чи вважається такий договір укладеним без проведення процедури закупівлі?
Відповідь
10.03.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3150 / 3191
Прошу надати пояснення на наступне питання. Статтею 40 Закону України «Про публічні закупівлі» визначені умови застосування переговорної процедури. Так абзацом 4 пункту 2 частини 2 статті 40 вказано, що «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі … якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: … відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником;». Прошу пояснити чи поширюються слова «відсутність конкуренції з технічних причин» на замовника та учасника, чи лише на ці слова стосуються учасника переговорної процедури. Прошу повідомити письмово на адресу: 41500, Сумська область, Конотопський район, м. Путивль, вул. Кролевецька, буд.70
Відповідь
07.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2554 / 2437
Доброго дня, в ЗУ "Про публічні закупівлі" коли ще можна було застосувати переговорну процедуру, був пункт: "Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі:скарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується." У постанові КМУ № 1178 даного пункту немає. Надайте роз'яснення, що робити у випадку, коли йде оскарження тендера (оскарження почалось під час розгляду пропозицій), а послуги/товар замовнику потрібні вже. Чи можна укладати прямий договір, на період поки йде оскарження тендера, на яку суму і на якій підставі це зробити?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2