Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
17 / 20
В 2021-2022 рр. провели спрощені процедури та відкриті торги по закупівлі продуктів харчування на садок. 3 01. 07. 2022р. ми плануємо відкриття садочка. Надайте будь-ласка роз"яснення по договорах, яким чином нам закупляти продукти харчування, так як цінова політика у Постачальника виходить за межі 30-50%. Дякую.
Відповідь
26.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
13 / 19
Доброго дня! Підкажіть, що роботи замовникам які знаходяться на окупованих територіях. Оголошувати відкриті торги чи працювати по ПКМУ 169?
Відповідь
06.05.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
99 / 96
Доброго Дня! Болградська міська рада, звертається до Вас з наступним питанням: Ми є учасниками міжнародного проекту, спільно з містом Румунії та містом Р.Болгарії, на сьогоднішній день в рамках проекту у міської ради є зобов’язання за проектом, ми повинні відбудувати об’єкт за кошти Європейського Союзу, були проведені відкриті торги, обрана виконавця робіт. В результаті росту цін, виконавець виконав невелику кількість робіт та відмовився від виконання своїх зобов’язань за договором підряду . Договір було розірвано. В січні – лютому ми уклали договір на перерахунок кошторисної вартості будівництва. В лютому через відкриту агресію Російської Федерації, виконавець перерахунку не зміг виконати свої зобов’язання за договором, таким чином перерахунок та експертиза готови до роботи тільки зараз 06.05.2022 року. У зв’язку з тим що проект має закінчитися 30.09.2022 року, Болградська міська рада не встигає виконати свої зобов’язання, таким чином за умовами проекту у разі невиконання своїх зобов’язань за проектом, повинна відшкодувати кошти, які були витрачені с початку реалізації проекту в Україні . Чи маємо ми право вважати це нагальною потребою та скористатися постановою 169 зі змінами та укласти прямий договір на будівництво об’єкту? Сума будівництва приблизно 3 000 000 грн.(три мільйони).
Відповідь
27.04.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
160 / 173
Доброго дня! Просимо роз'яснити, яким чином та на підставі яких пунктів статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" можливо внесення змін у договір про закупівлю, укладений за результатом процедури закупівлі "відкриті торги" за предметом закупівлі "Послуги з поводження з побутовими відходами, Учасник, з яким укладено договір у січні 2022 року та є платниками ПДВ у розмірі 20%, на період воєнного стану в Україні використовує особливості оподаткування з 01.04.2022 відповідно до п. 9.9 п. 9. підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу України, та на цей період є платником єдиного податку за ставкою 2% доходу та до складу цих 2% також входить податок ПДВ. Після закінчення періоду воєнного стану для платника ПДВ автоматично відновлюються правила нарахування та сплати ПДВ. Учасник не вважає за необхідне зменшувати ціну на послуги за договором у зв'язку з особливостю оподаткування та вважає тариф на послуги з поводження з побутовими відходами повинен мати теж значення, що й до зміни умов оподаткування. Таким чином, просимо роз'яснення, яким чином необхідно внести зміни до договору про закупівлю послуг з поводження з побутовими відходами, та чи змінюється сума договору якщо тариф на послуги з ПДВ становив 134,95 з ПДВ. Постачальник вважає що тариф у період воєнного стану повинен також становити 134,95 грн без ПДВ. Дякуємо.
Відповідь
23.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
631 / 663
В кінці 2021 року були проведні відкриті торги по електроенергії навчального корпусу. Договір заключений 05.01.22 року. 31 січня наш коледж реорганізувався, шляхом створення нової юридичної особи з передачею всіх прав та обовязків. Договір в казначейство не був втянутий, так як в старій організації був відсутній кошторис, і договір не можливо було втянути. Як новоствореному коледжу бути з договором? Чи правомірно вносити зміни про зміну реквізитів в старій організації? Якщо ні, то як закрити договір по відкритим торгам? Якщо проводити переговорну процедуру, то як це обгрунтувати?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2