Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.03.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
650 / 665
Доброго дня. Не має посилення на відміну переговорної процедури! Як що була, що заміщує її? Надайте роз'яснення будь ласка за цією процедурою. Бо виникають нагальні потреби у специфіки роботи (медичні).
Відповідь
07.02.2024 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
663 / 693
03.10.2019 між учасником та Замовником було укладено договір про закупівлю за результатами проведення переговорної процедури закупівлі. В ході виконання договору виникла необхідність у виконанні додаткових робіт, які не були передбачені проектною документацією. Вказані додаткові роботи були виконані підрядником. В подальшому до проектної документації було внесено зміни та відкореговано проектно-кошторисну документацію з врахуванням виконаних додаткових робіт. Станом на даний час потребують розяснення з приводу того, яку редакцію Закону Про публічні закупівлі застосовувати до переговорної процедури, так як на момент укладення договору 03.10.2019 діяла інша редакція Закону (ст. 35) яка не мала виключень щодо проведення переговорної проведури. Однак, ст. 40 Закону в редакції Закону з 19.04.2020 забороняє проводити переговорну процедуру закупівлі (п.6 ч.2) у випадку необхідності закупівлі додаткових робіт у того ж виконавця, у випадку якщо основний договір не був укладений за результатами тендеру. За положеннями ст. 5 Цивільного кодексу України, Акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ними чинності. Однак, правовідносини із Замовником виникли в рамках договору укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі від 03.10.2019 на підставі старої редакції Закону. Тому, просимо надати розяснення, якщо договір про закупівлю був укладений за результатами переговорної процедури закупівлі на підставі Закону в редакції чинній, до 19.04.2020 року і у замовника виникла необхідність закупити у того ж самого виконавця додаткові роботи, які невід'ємно пов'язані з основним договором (та які фактично виконані підрядником) норми Закону в якій редакції потрібно застосовувати для проведення переговорної процедури (п.6 ч.2 ст. 35 старого Закону чи п.5 ч.2 ст. 40 Закону в новій редакції)?
Відповідь
12.09.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1881 / 1879
Питання не стосується застосування Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Прошу повідомити до якої процедури закупівлі (процедура закупівлі, спрощена процедура закупівлі) відноситься переговорна процедура закупівлі? Відповідь на питання НЕ міститься у листах від 17.05.2023 № 3323-04/22523-06 "Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"(5.Щодо переговорної процедури закупівлі) та від 20.10.2022 № 3323-04/70997-06 "Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
Відповідь
10.03.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3044 / 3073
Прошу надати пояснення на наступне питання. Статтею 40 Закону України «Про публічні закупівлі» визначені умови застосування переговорної процедури. Так абзацом 4 пункту 2 частини 2 статті 40 вказано, що «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі … якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: … відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником;». Прошу пояснити чи поширюються слова «відсутність конкуренції з технічних причин» на замовника та учасника, чи лише на ці слова стосуються учасника переговорної процедури. Прошу повідомити письмово на адресу: 41500, Сумська область, Конотопський район, м. Путивль, вул. Кролевецька, буд.70
Відповідь
19.08.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2936 / 2950
Ми комунальне підприємство, просимо Вас розяснити як правильно вчинити при застосуванні переговорної процидури. Нами було проведено процидуру відкритих торгів стосовно закупівлі 2 одиниць техніки UA-2022-07-14-003262-a та UA-2022-08-01-000896-a які невідбулися, у звязку з тим що не було подано пропоцицій учасника, внаслідок зростанням ціни на ринку тому при проведенні переговорної процидури сума очікуваної вартості повинна змінитися в більшу сторону ніж при проведенні відкритих торгів. Запитання : "Чи провомірно збільшувати суму очікуваної вартості при проведенні переговорної процидури ".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2