Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
54 / 53
Заклад, що підпадає під визначення «Замовник» в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) взяв участь в публічній закупівлі (далі – Закупівля 1), що проводилася іншим замовником, тобто на конкурентному ринку Оскільки виконання умов Закупівлі 1 передбачає здійснення видатків на закупівлю послуг, пов’язаних виключно з виконанням обов’язків за Закупівлею-1, чи є підстави вважати, що така конкретна закупівля здійснена за результатом діяльності, здійсненої на комерційній основі? З інформацією, наведеною в роз’ясненнях від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06 та від 21.05.2020 № 3304-04/32275-06 ознайомлений, але там відповідь базується від виконання завдань юридичної особи «загалом», а не з позиції окремої закупівлі.
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
219 / 220
Так як, визначення приналежності до замовників та віднесення їх до певної категорії, здійснююється самостійно на підставі документів, нормативно-правових актів тощо. З метою правильного прийняття рішення і подальшої організації діяльності підприємства, Прошу надати індивідуальну консультацію з питання :"Чи є підприємство КП "Чернівціміськліфт" (код33540107) Замовник в розумінні Закону "Про публічні закупівлі"". Оскільки виникли сумніви, якою ознакою керуватися,якщо згідно Статутних документів підприємства ми:"п.1.1. Міське комунальне підприємство "Чернівціміськліфт", (Підприємство) є комунальним підприємством, що засноване на власності територіальної громади м.Чернівців. Підприємство створене відповідно до рішення 30 сесії міської ради IV скликання від 24 лютого 2005 року № 685. Власник – Чернівецька міська рада." і також " П.1.6. Підприємство здійснює свою діяльність на принципах комерційного розрахунку та власного комерційного ризику, вільного найму працівників. 2.1.Основною метою створення Підприємства є: 2.1.1. Забезпечення в місті безперебійної та безпечної роботи ліфтів; 2.1.2. Здійснення виробничої, господарської, комерційної та іншої діяльності для отримання прибутку." Юридична особа не є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.
Відповідь
07.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
274 / 265
Фермерське господарство (комерційна установа) отримало від держави грант на певну суму, чи підпадає дане ФГ під поняття Замовника згідно п.3.ч.1.ст. 2 ЗУ "про публічні закупівлі" та чи потрібно проводити публічну закупівлю? Дякую.
Відповідь
15.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
525 / 528
Закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб руху опору (складовою якого і тероборона) за вимогами ч. 4 ст. 23 Закону про нацспротив становлять державну таємницю і здійснюються за процедурами, встановленими законом для оборонних закупівель. Стосується це тільки робіт, послуг і товарів оборонного призначення чи всіх поточних витрат добровольчих формувань територіальної оборони?
Відповідь
23.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
803 / 835
Доброго дня! При виконанні вимог Закону України "Про публічні закупівлі" виникло питання щодо статусу державного підприємства як замовника: вважається воно таким чи ні? Державне підприємство заснувало Міносвіти наказом. Державне підприємство відповідно до ст. 74 ГК України є комерційним. Розмір статутного капіталу - 0. Державне підприємство не є розпорядником чи одержувачем бюджетних коштів. Воно не належить до переліку сфер господарювання за ч. 2 ст. 2 Закону про публічні закупівлі. При цьому, підприємство уповноважене Міносвіти на здійснення такої функції як продаж офіційних бланків для запрошення на навчання іноземців; створення та підтримка електронних інформаційних ресурсів, необхідних для здійснення обліку, реєстрації та моніторингу інформації для потреб Уповноваженого органу управління. Діяльність, яку виконує тільки це підприємство відповідно до Статуту та розпорядчих документів Міносвіти. Державне підприємство немає статусу монополіста. Підприємство немає статусу природної монополії. Відповідно до вимог Закону про бухгалтерський облік підприємство є мікро. Обсяг закупівель товарів і послуг за рік в межах до 200 тис. грн. Чи є наше підприємство замовником? Які ще критерії слід врахувати при вирішенні цього питання?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2