Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1471 / 1445
Як повинні здійснюватись ритуальні послуги ( ДК: 021:2015:98370000-7 поховальні та супутні послуги), захисників України, якщо не можливо передбачити нагальну потребу, але за сумою ДК з початку 2023року вже перевищен поріг 100 000 грн.?
Відповідь
07.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1557 / 1575
Відділ капітального будівництва ВМР прохає надати роз’яснення з наступного питання: 1. Чи містила в період своєї дії Постанова №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» обмеження, щодо заборони здійснення публічних закупівель за кошти місцевого бюджету, які не відносяться до оборонних закупівель, а саме послуги з поточного ремонту об’єктів благоустрою в період воєнного стану починаючи з 24.02.2022 року. 2. Чи є замовлення послуг із благоустрою населених пунктів в період воєнного стану, починаючи з 24.02.2022 року, що в свою чергу не відноситься до оборонних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану, порушенням Постанови №169 в період її дії.
Відповідь
08.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2434 / 2394
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району м.Києва" (надалі – Підприємство) звертається до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, як до єдиного Уповноваженого органу, основними функціями якого є забезпечення формування та реалізація державної політики у сфері публічних закупівель, надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель з наступного приводу. Підприємство забезпечує виконання необхідного комплексу робіт із технічного нагляду, утримання та ремонту шляхів, підземних пішохідних переходів, вуличної зливної каналізації та інших споруд, а також виконання робіт та надання послуг по ремонту та утриманню шляхів іншим підприємствам та організаціям на основі договорів та, як замовник в розумінні статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» здійснює закупівлю необхідних товарів, робіт і послуг відповідно до законодавства України про публічні закупівлі. В зв’язку з введенням з 24 лютого 2022 року воєнного стану в України Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова від 28 лютого 2022 року № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану». У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 723 «Про внесення змін до постанов КМУ від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169», змін до постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», листа Мінекономіки від 27.06.2022 №3323-04/04/42505-06 та статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» було оголошенно (закупівля оголошена 04.08.2022 р.) та проведенно (закупівля завершенна 22.08.2022 р.) спрощену процедуру закупівлі на виконання послуг з благоустрою. Очікувана вартість закупівлі 19`062`202.80 гривень з ПДВ. Просимо надати відповідь на наступне питання: Чи правильно визначений тип процедури при її оголошенні?
Відповідь
18.01.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1933 / 2032
Добрий день! У 2022 році було укладено декілька прямих договорів і не було опубліковано, керуючись Постановою 169. Чи можна зараз їх опубліковати, не очікуючи припинення дії воєнного стану?
Відповідь
08.12.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1757 / 1911
Доброго дня. Відповідно до Постанови № 169 від 28.02.2022 (редакція до 19..10.2022 р) За результатами здійснення закупівель, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, в електронній системі закупівель замовник/державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю, а також всі додатки та зміни до нього після його укладення, але не пізніше ніж через 70 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання такого договору в електроній системі закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2