Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
20 / 19
Чи мають право замовники у період воєнного стану в Україні проводити процедури закупівлі та спрощені закупівлі, визначені Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
05.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
28 / 33
Слава Україні! Ми Комунальний Заклад, фінансуємось з місцевого бюджету. За результатами відкритих торгів, укладено договір на закупівлю електричної енергії. кошти виділені помісячно по функціях. На момент подання кошторису на 2022 рік, вартість електричної енергії була менша, в порівняні з ціною на момент укладання договору. Відповідно коштів не вистачає на оплату кожного місяця по кожній функції. Як бути в даній ситуації, якщо нам виділили додаткові кошти, але є діючий договір і діючий постачальник.
Відповідь
03.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
15 / 16
Пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 169 “Деякі питання здійснення обороних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєного стану” (далі – Постанова 169) передбачено, що публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законам України «Про публічні закупівлі». Разом з тим, відповідно до підпункту 2 пункту 1 Постанови 169 та враховуючи лист Міністерства економіки України від 22.04.2022 № 3304-04/16796-06 зазначено, що переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг визначаються рішеннями замовників/державних замовників, що здійснюють такі закупівлі. При цьому під час дії правового режиму воєнного стану на території України, виникає потреба у здійсненні закупівлі товарів, робіт та послуг які не є критично важливими в умовах воєнного стану. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз’яснення щодо можливості здійснювати у період дії воєнного стану закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
21.04.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
31 / 29
Чи можна під час дії воєнного стану замовникам планувати та здійснювати закупівлі згідно Закону № 922? Чи річних наразі не можна і придбавати тільки за постановою № 169 до занінчення воєнного стану?Бо деякі експерти стверджують, що можна і надалі купувати за Законом № 922, а казначейство не прийма договорів по 169 постанові і вимагає звіт
Відповідь
19.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
40 / 42
Доброго дня. Надайте, будь ласка, роз’яснення, чи можуть органи місцевого самоврядування здійснювати закупівлі засобів індивідуального бронезахисту (бронежилети різних типів та видів, шоломи (каски) різних типів та видів тощо) відповідно до постанови КМУ від 28.02.2022 №169? Чи не належать такі закупівлі до оборонних, які проводять державні замовники у сфері оборони - визначені Кабінетом Міністрів України центральні органи виконавчої влади, інші державні органи, військові формування, утворені відповідно до законів України відповідно до ЗУ «Про оборонні закупівлі»? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2