Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.10.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1814 / 1847
Доброго дня! Допожить як це зробити - повідомлення про намір розірвати рамкову угоду(постачальник послуг не має спроможності виконувати надалі свої обов'язки у зв'язку з підвищенням вартості послуг) як надіслати учасникам угоди ?
Відповідь
27.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2074 / 2024
Доброго дня! Враховуючи норми Постанови КМУ від 27.12.2018 №1216. Суть порушеного питання у наступному. Чи може Центральна закупівельна організація проводити спрощені закупівлі в інтересах інших замовників?
Відповідь
12.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3482 / 3521
Сторони підписання рамкової угоди, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника; Сторони підписання договору закупівлі за рамковою угодою, яка укладається ЦЗО в інтересах замовника;
Відповідь
05.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3309 / 3252
Згідно з абз. 22 п. 1 розділу IV Особливостей закупівель за рамковими угодами, замовник розміщує зміни до рамкової угоди в електронній системі закупівель протягом 3х робочих днів з дня унесення змін до рамкової угоди. Ця норма розповсюджується на будь-які зміни або тільки на випадок зміни ціни? Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до рамкової угоди, якщо зміни стосуються перейменування замовника?
Відповідь
21.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3876 / 3793
Ч.3. ст. 15 Закону України «Про публічні закупівлі» строк для подання тендерних пропозицій встановлюється відповідно до абзацу другого частини третьої статті 20 цього Закону, розкриття тендерних пропозицій відбувається у порядку, передбаченому абзацом третім частини першої статті 28 цього Закону, розгляд та оцінка тендерних пропозицій відбуваються у порядку, передбаченому частинами другою і дванадцятою статті 29 цього Закону. Абз. 2 ч.3 ст. 20 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону, строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше, ніж 30 днів з дня його оприлюднення. Ч. 3. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро. Курс євро визначається згідно з офіційним курсом, установленим Національним банком України станом на дату оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі. Враховуючи вищевикладене, чи передбачає Закон України «Про публічні закупівлі» укладення рамкових угод за результатами процедури відкритих торгів, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро?
Відповідь
1 2 3 4 5
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2