Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
57 / 77
Чи має право замовник при проведенні запиту пропозицій постачальників у проекті договору про закупівлю встановити вимогу для переможця щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю? Адже Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженою Постановою Уряду №822 таке не заборонено. Водночас, наразі в електронній системі закупівель відсутне поле, в якому передбачено забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників. Якщо встановлення вимоги для переможця при проведенні запиту пропозицій постачальників щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю наразі не передбачено законодавством, чи не плануються вносити зміни до нормативно- правової бази в цій частині та удосконалювати функціонал електронної системи закупівель при проведенні запиту пропозицій постачальників? Зокрема чи планується додавання поля, в якому замовник зможе встановити вимогу щодо забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників?
Відповідь
18.01.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
62 / 52
Постачальник звернувся до Замовника щодо повернення Забезпечення виконання договору після утримання штрафних санкцій на інший рахунок, ніж вказано у реквізитах договору. Чи має право Замовник повертати кошти на цей рахунок. Дія договору закінчилась, рахунок вказаний у реквізитах договору закритий.
Відповідь
25.12.2023 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
341 / 322
Договором поставки передбачено наступне : "У разі прийняття Сторонами рішення щодо продовження строку дії цього Договору у випадках, передбачених законодавством, ПОСТАЧАЛЬНИК зобов’язаний внести зміни до забезпечення виконання Договору у вигляді банківської гарантії в частині продовження строку його дії на строк, що перевищує строк дії Договору не менше, ніж на 1 (один) календарний місяць та надати належне документальне підтвердження внесення таких змін ПОКУПЦЮ до дати укладання відповідної додаткової угоди до цього Договору". Питання: як необхідно діяти при укладанні додаткових угод щодо продовження на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році , а саме : 1) якщо за договором повністю виконано зобов’язання, та, відповідно, постачальнику повернуто забезпечення виконання договору про закупівлю, постачальнику необхідно надавати нову банківську гарантію з продовженим терміном дії у відсотковому розрахунку від усієї збільшеної суми договору( з урахуванням 20%), чи можливо надати забезпечення виконання договору у розмірі лише на суму пролонгації? 2) якщо забезпечення виконання договору не повернуто, чи достатньо при укладанні додаткової угоди щодо продовження на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році , надавати зміни до банківської гарантії лише в частині продовження строку дії забезпечення виконання договору ?
Відповідь
16.03.2023 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1176 / 1182
Доброго дня! Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 27 Закону України "Про закупівлі" забезпечення виконання договору повертається після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору. Питання: що є моментом виконання процедури закупівлі - укладання та опублікування договору чи його реальне виконання?
Відповідь
15.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2734 / 2909
Доброго дня! Чи можлива заміна Банка – Гаранта, якщо Учасник/переможець надав «Забезпечення виконання договору про закупівлю» у вигляді банківської гарантії (безвідкличної, безумовної банківської гарантії) після укладання договору, заміна на Банк-нерезидент. Умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю, згідно ТД наведенні нище: «Замовником вимагається від учасника-переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору у формі: банківської гарантії (безвідкличної, безумовної банківської гарантії) із зобов’язанням банку у разі невиконання умов договору про закупівлю, відшкодувати замовнику на рахунок Державної казначейської служби України кошти у сумі забезпечення виконання договору, визначеній в тендерній документації. Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення «Про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Розмір забезпечення виконання договору складає: 1 % (один) від вартості договору. Не пізніше дати укладення договору про закупівлю Учасник-переможець, вносить забезпечення виконання договору в формі оригіналу банківської гарантії. Строк дії забезпечення виконання договору повинен перевищувати строк дії договору не менше ніж на 30 днів. Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення виконання договору про закупівлю, здійснюються за рахунок коштів Учасника. Внесення забезпечення виконання договору про закупівлю не припиняє виконання зобов'язань Учасника за договором про закупівлю. Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання учасником-переможцем договору, а також у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 Закону, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин на письмовий запит учасника або особисто. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору (у разі якщо вони не повертаються), підлягають перерахуванню до відповідного бюджету.»
Відповідь
1 2 3
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2