Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.09.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТОС" є учасником публічної закупівлі - ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-02-007185-b. Іншими учасниками закупівлі є ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ" та ФОП "ПОПОВИЧ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ" , які свою чергу є учасниками юридичної особи - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРАЙМПОСТАЧСЕРВІС", ідентифікаційний код юридичної особи: 35568742. Чи є ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ" та ФОП "ПОПОВИЧ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ" пов’язанними особами в публічній закупівлі - ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-02-007185-b.
Відповідь
31.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня, просимо будь ласка надати відповідь на наступне: під час аукціону учасником зменшено ціну тендерної пропозиції. Однак, при оформленні оновленої цінової пропозиції окремі ціни за одиницю товару збільшені, сума оновленої цінової пропозиції дорівнює сумі за результатом аукціону. Чи можуть окремі ціни за одиницю товару бути збільшені, якщо загальна сума оновленої цінової пропозиції дорівнює сумі за результатами аукціону? Зарання вдячна за відповідь.
Відповідь
27.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
202 / 203
Відповідно до п.3, ч. 3. статті 29 Закону встановлено інші критерії оцінки із позначенням "зокрема: умови оплати, строк виконання, гарантійне обслуговування, передача технології та підготовка управлінських, наукових і виробничих кадрів, застосування заходів охорони навколишнього середовища та/або соціального захисту, які пов’язані із предметом закупівлі." Неодноразово звертали увагу, що замовники встановлюють неціновий критерій як "Найуспішніший досвід виконання аналогічного договору" у розмірі сум виконаних аналогічних договорів. Прошу надати розяснення, чи має право замовник встановлючати нецінові критерії відповідно до переліку статті 16 Закону (наявність обладнання та матеріально-технічної бази, аналогічні договори, працівники та aінансова спроможність). Чи слово "зокрема" означає, що перелік нецінових критеріїв відповідно до Закону є вичерпний?
Відповідь
25.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
145 / 139
Підкажіть будь ласка при складанні додатку до тендерної документації "ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА" у розділі "Документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям" чи маю я право додати нижченаведений пункт, чи не буде це дискримінаційною вимогою: 1. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник повинен підтвердити наявність на території м._____________¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬ Донецької області власного структурного підрозділу - Центру обслуговування споживачів (клієнтів), згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, який щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) приймає звернення/скарги/претензії споживачів, надає роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством, з єдиним вікном для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії та в якому проводиться особистий прийом споживачів. Учасники для яких створення центрів обслуговування споживачів (клієнтів) не є обов’язковим, надають довідку про наявність власного окремого структурного підрозділу на території м. ___________ Донецької області або посадової особи, з робочим місцем на території м. _______________ Донецької області, на яких покладається забезпечення дотримання визначеного Правилами роздрібного ринку електричної енергії порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів. Ця вимога обґрунтована також можливістю оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. та п. 8.3.2, 8.3.6, 8.3.17, Правил роздрібного ринку електричної енергії щодо проведення особистого прийому споживачів. Учасник також повинен підтвердити наявність кол-центру / контакт-центру згідно з вимогами встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р. У разі, якщо створення кол-центру у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р. не є обов‘язковим для учасника, такий учасник надає довідку в довільній формі з інформацією про засоби та порядок комунікації із споживачами, підрозділи на які учасником покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами або про службову особу (осіб) учасника на яку(яких) покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами (контактний телефон, посада прізвище, ім‘я по-батькові та графік роботи). Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів та кол-центру не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100000 споживачів, такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує. Довідки повинні бути видані не пізніше 30 діб відносно дати розкриття тендерних пропозицій. заздалегіть вдячний відповідь прошу направити на електронну адресу (grindmitrij75@gmail.com)
Відповідь
20.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
88 / 88
Чи може два учасника однієї процедури закупівлі залучати один одного у субпідряд. Мається на увазі, що Учасник №1 залучив у субпідряд Учасника№2, в свою чергу Учасник№2 залучив у субпідряд Учасника№1. Чи є дані дії законними? Якщо ні, на що потрібно опиратися при оскарженні таких дій?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2