Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 3
чи має право брати участь у проведенні тендерних процедур у якості уповноваженої особи особа, справа щодо якої розглядається судом
Відповідь
06.05.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
30 / 33
Добрий день. На теперішній час діє Закон України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон) та у замовника існує потреба здійснити закупівлю для забезпечення ПОТОЧНИХ потреб. Відповідно до ч.5 ст. 17 Закону, Замовник самостійно перевіряє учасника/переможця процедури закупівлі на відповідність вимогам ст. 17 Закону та не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Як замовнику перевірити учасника/переможця процедури закупівлі на відповідність вимогам пунктам 2,3,4,8,9 ч. 1 ст. 17 Закону, якщо єдині державні реєстри не працюють? Дякую.
Відповідь
06.05.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
36 / 41
Державна установа «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» звертається до Вас з проханням надати роз’яснення з наступного питання. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.04.2022 № 1462/5 «Про зупинення оприлюднення інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України» (далі-Наказ) зупинено на час дії воєнного стану інформацію у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України. Статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Ураховуючи викладене, як замовник може проводити конкуретні процедури закупівель та спрощені закупівлі?
Відповідь
19.01.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
324 / 335
У відповідності до ст. 9 ЗУ "Про публічні закупівлі" просимо Вас надати розяснення з наступного питання. При проведенні перевірки комунальних підприємств міста встановлено, що департаментом інфраструктури міської ради проводились закупівлі у вигляді відкритих торгів. Учасниками таких закупівель виступали комунальні підприємства, які безпосередньо підпорядковані департаменту інфраструктури міської ради і за результатами проведених торгів з такими підприємствами укладалися відповідні договори. В пункті 7 частини 1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що Замовник зобовязаний відмовити учаснику, якщо "тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є повязаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника". Виникає питання, чи має право комунальне підприємство, яке безпосередньо підпорядковане департаменту інфраструктури міської ради, бути учасником відкритих торгів, які проводив департамент інфраструктури. Просимо надати розяснення на електронну пошту: [email protected]
Відповідь
05.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
584 / 599
Відповідно до частини 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура проводиться, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Підкажіть, будь-ласка, як діяти, якщо замовник вимагав від учасника підтвердження відсутності підстав для відхилення по ст. 17 шляхом заповнення чек-боксів, але під час проведення переговорної процедури в Прозорро не передбачено заповнення чек-боксів учасником. Тому виникає питання, яким способом вимагати від учасника підтвердження відсутності підстав для відхилення по ст. 17 під час проведення переговорної процедури, якщо у відкритих торгах вимагалось заповнення чек-боксів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2