Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
26 / 22
Добрий день, підскажіть будь ласка, як взяти довідку з Єдиної бази даних про підприємства,щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та довідку що до учасника процедури закупівлі не застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель.
Відповідь
07.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
24 / 24
Доброго дня, як коректно застосовувати положення підпункту 2 пункту 19 Особливостей, якщо договір на закупівлю природного газу укладений в грудні, а постачання почалося в січні ?
Відповідь
06.05.2024 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
61 / 62
Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради звертається з наступного питання. У наданій Вами відповіді на запит № 36/2022 зазначено, що «сторони можуть внести зміни до договору про закупівлю у випадку, визначеному пунктом 2 частини п’ятої статті 41 Закону, у разі збільшення ціни саме на такий відсоток, на який відбулося коливання на ринку, але не більше ніж на 10 відсотків один раз протягом 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару, крім закупівлі бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії». Просимо підтвердити, чи дотримується вищевикладеної позиції Міністерство економіки України під час внесення замовником змін до договору про закупівлю, укладеного в період дії частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»? Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
03.05.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
24 / 21
Встановлення системи відеонагляду це послуги, чи роботи?
Відповідь
02.05.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
191 / 203
При визначені способу закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених особливостями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) маємо такі складові законодавства: - п. 14 особливостей щодо здійснення закупівлі на підставі наявної потреби -одна вартісна межа; - лист Мінекономіки 3304-04/55366-06 від 10.09.2020 року, що під час складання та затвердження річного плану закупівель, можна використати деталізовану інформацію щодо видатків бюджету, що зазначена в розрахунках до кошторису (останній абзац частини під назвою «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів»), а затверджений річний кошторис видатків по цьому предмету закупівлі має іншу вартісну межу; - абзац третього пункту 15 Особливостей - якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була здійснена у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі (тотожних предметів закупівель), закупівля яких була здійснена, а замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених цими особливостями. Враховуючи, що річний кошторис видатків передбачає закупівлю цього ж предмета закупівлі додатково в цьому році, яку вартісну межу маємо використовувати при визначені способу закупівлі? Ту що в річному кошторисі видатків затвердженого бюджету або ту що проводиться за наявної потреби?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2