Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
440 / 484
Відповідно до ч. 9 ст. 29 закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), після оцінки тендерних пропозицій/пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації/оголошення про проведення спрощеної закупівлі тендерну пропозицію/пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Тобто виходячи з цього перший день це день визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Тобто коли аукціон відбувся 30 січня, та в цей день опреділився переможець, який дав найменьшу ціну, та це було відображено в протоколі аукціону та протоколі замовника саме 30 січня, то це саме і є перший день. Так ? І тоді 2 й день буде 31.01. третій 1.02. А четвертий 2.02. (3 та 4 лютого це вихідні дні) Так виходячи з трактовки Закону "Про публічні закупівлі " потрібно рахувати?
Відповідь
25.10.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1486 / 1559
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, у наступному питанні. Замовником проводились відкриті торги. Учасник завантажив довідку НАЗК, з якої вбачається, що керівник учасника притягувався до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення у 2020 році, яке не пов'язано із публічними закупівлями. Як правильно діяти при наявності такої інформації Замовником? Проводити кваліфікацію з врахуванням ст. 39 КУпАП, тобто самостійно визначити, що строк стягнення сплив? Дискваліфіковувати? Звертатись до НАЗК? Дякую!
Відповідь
02.10.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1487 / 1506
Чи має право замовник закупівлі укладати договір, якщо учасник не виконав вимогу про усунення невідповідностей протягом 24 годин, а зробив це через два дні? «Реконструкція існуючих приміщень загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів під дитячий навчальний заклад в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області. Коригування». очікувана вартість 35 263 702,80 UAH UA-2023-08-17-012723-a ● b7a2a54fe57b4e45a49b3a20d3af35f3
Відповідь
20.09.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1655 / 1681
Відповідно до абз. 2 п. 43 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022, під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. У зв'язку з вищенаведеним формулюванням прошу надати роз'яснення з приводу того, чи може вважатись невідповідністю, яка може бути усунута, часткове ненадання інформації/документів про технічні та якісні характеристкии предмета закупівлі, або про найменування товару. Наприклад: 1) Надання не повної інформації про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, яка вимагалась тендерною документацією (при частковому наданні інформації); 2) надання не повного переліку документів про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, яка вимагалась тендерною документацією (при частковому наданні документів); 3) не повне надання інформації, внаслідок чого неможливо ідентифікувати товар, що пропонується (наприклад, зазначення одного слова з двох слів назви моделі, та при цьому це слово назви моделі наявне у кількох моделях продукції виробника, внаслідок чого неможливо зрозуміти яку саме модель пропонує учасник). Прошу надати роз'яснення по суті наведених прикладів.
Відповідь
09.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1741 / 1703
Доброго дня. Чи потрібно надавати 24 год на виправлення невідповідностей в документах учасника у разі, коли він надав неналежне обгрунтування аномально низької ціни пропозиції?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2