Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
14 / 16
Доброго дня! Цікавить два питання: 1) Підрядник, переможець відкритих торгів, продав підприємство іншому власнику, виконавши роботи лише на половину. Новий власник відмовляється від завершення робіт. Які дії може застосувати замовник, враховуючи вимоги Закону, про недопущення внесення змін до договору до повного виконання зобов'язань сторонами? 2) Відповідно до Закону, повноваження тендерного комітету завершуються 01.01.2022 року. Яким чином Замовник повинен завершити виконання багаторічного тендерного договору, якщо секретар тендерного комітету не стає уповноваженою особою?
Відповідь
17.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
13 / 14
Договір з постачальником на суму 106596 грн. був виконано на суму 82631, але був помилково завершено, а сума 23964 грн. залишилась не використана. Що робити в такому випадку?
Відповідь
08.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
25 / 19
Між КП "Місто", як Замовником та ТОВ "ТД Міжрегіональна трейдингова компанія", як Учасником, підписано договір на поставку газового палива. Згідно умов Договору (п.4.3), замовлення на поставку Товару здійснюється шляхом повідомлення на електронну пошту, що і було виконано нами 04.11.2021р. Відповідно до п.4.4 Договору поставка після замовлення здійснюється впродовж 2-х робочих днів. Станом на 08.11.21р. поставка не здійснена у зв"язку із збільшенням ціни, про що повідомлено усно. Крім того, усно також, повідомлено, що Довідка для підтвердження збільшення ціни коштує 4600,00грн. і заради нас вони не хочуть платити такі кошти. Пропонують розірвати Договір. Але на проведення нової процедури закупівлі потрібен час, щонайменше, 2-3 неділі і то, у разі, якщо хтось вийде на спрощену процедуру ( на таку незначну суму і на такий короткий час, адже ми фінансуємось з місцевого бюджету і можемо закуповувати тільки в межах фінансування, а це - до 50,0 тис.грн на листопад - грудень). Відповідно до діючого законодавства це означає зупинку роботи нашого підприємства, адже, для нашого підприємства, без газового палива неможливе вивезення сміття, вирізка фаутних дерев, обслуговування мереж зовнішнього освітлення (заміна ламп та світильників без вишки неможлива) та ін. Крім того, з липня місяця Учасник не реєструє податкові накладні, що уже завдало нам збитків на 10600,00 грн. Будь-ласка поясніть, в чому переваги тендерного законодавства (якщо без нього ми могли би зараз спокійно і без обмежень закуповувати газ, ще й по нижчій ціні?) І як бути нашому підприємству в ситуації, що склалася?
Відповідь
04.10.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
533 / 528
Доброго дня! При виконані договору за закупівлею, ідентифікатор закупівлі UA-2021-07-03-000033-a, Замовник Регіональна філія "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця, у нас як Виконавця виникли підстави, не залежні від нас, для внесення змін у договір. Закупівля передбачає закупівлю «Послуги з технічного переоснащення автоматизованої системи контролю за вантажем та цілісністю залізничних вагонів у русі (АСК ЦВР) ст. Миколаїв. (ДК 021:2015 - 50220000-3 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги)». Згідно з Додатком №1 тендерної документації вказано яке саме обладнання або еквівалент має бути в наданих послугах з технічного переоснащення. Згідно з п.9.3 Договору та п 3 ч 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» є вичерпний перелік випадків для внесення змін до істотних умов договору. Відповідно до додатку №1 Листа Мінекономіки № 3304-04_69987-06 від 24.11.2020 року надано роз’яснення щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю, де зазначено, що «Сторони можуть внести зміни до договору про закупівлю у випадку покращення якості предмета закупівлі за умови, що така зміна не призведе до зміни предмета закупівлі та буде відповідати тендерній документації в частині встановлення вимог та функціональних характеристик до предмета закупівлі і є покращенням його якості. Якість продукції (послуг, робіт) є економічною категорією. Якість виражається певними властивостями та показниками, які характеризують корисний ефект від використання продукції за призначенням і обумовлюють сферу її використання. Наприклад, такими показниками є надійність, технологічність, стандартизація та уніфікація, ергономічність, естетичність, транспортабельність, екологічні показники, показники безпеки…». На момент подачі тендерної пропозиції ПП «БК Піраміда» та проведення аукціону був проведений моніторинг цін та кількості та наявності обладнання в Україні. Після отримання заявки на надання послуги відбувається закупівля обладнання необхідного для цього. Але на даний момент в Україні немає камер відеонагляду, які зазначені в додатку №3 до договору № ОД/ДН-1-21-484-НЮ. Ми ініціюємо внесення змін до додатку 3 договору в частині заміни обладнання на порядок вище за якісними характеристиками або аналогічними за основними показниками. Замовник відмовляється від заміни, мотивуючи це внесення подібних змін протизаконним. Як саме та ким має бути підтверджена краща якість та функціональні характеристики та інші показники певного обладнання? Яким чином можна змінити обладнання зазначене в специфікації на аналогічне або краще за основними технічними параметрами, без зміни ціни? Тобто об’єм закупівлі та його ціна зміненою не буде.
Відповідь
01.10.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
310 / 314
Доброго дня! Закон України "Про публічні закупівлі" встановлює вимоги до договору про закупівлю, зокрема, випадки зміни істотних умов договору про закупівлю. Питання полягає в тому чи дані положення застосовуються до договорів, вртість яких перевищує 50 000 грн. чи також до договорів, вартість яких не перевищує 50 000 грн
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2