Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.05.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
12 / 4
Чи може замовник відхилити тендерну пропозицію учасника з підстав, що ціна електроної пропозиції учасника не співпадає з ціною яка зазначена у тендерній пропозиції. А саме різниця між сумами становила 2 копійки.
Відповідь
29.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
124 / 111
Чи можна відмінити учасника, якщо минулого разу ми його відхилили за надання недостовірної інформації ? А також, про цю компанію пишуть негативні відгуки?
Відповідь
25.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
140 / 137
UA-2021-02-19-012337-b Учасник запропонував кращі умови, аніж вимагалося Замовником. Чи законними є підстави для відхилення конкурсної пропозиції?
Відповідь
23.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
73 / 75
Доброго дня! Замовником було проведено закупівлю (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-24-011996-b) та 17.03.2021 р. було визнано ТОВ "Боден" переможцем. 19.03.2021 р. ТОВ "Боден" було внесено у зведені відомості АМКУ. Отже, чи може Замовник укласти договір з ТОВ "Боден" (оскільки його було визнано переможцем закупівлі до внесення у зведені відомості АМКУ) чи Замовник зобов'язаний відмовитись від укладання договору?
Відповідь
17.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
100 / 104
На підставі якої частини ст.31 відхиляється переможець, якщо замовник отримав достовірну інформацію про невідповідність ПЕРЕМОЖЦЯ, підставам установленим чт. ст.17? Мова йдн саме про переможця (ч.1 ст.31 має підставу для відхилення, але стосується УЧАСНИКА, ч.3 ст.31 стосується ПЕРЕМОЖЦЯ, але не має такої підстави для відхилення. Як вчинити Замовнику у разі отримання достовірної інформації про невідповідність ПЕРЕМОЖЦЯ, підставам установленим чт. ст.17?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2