Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
209 / 222
Добрий день! Учасник на підставі ТД направив свою ТП. Однією із вимог ТД є підтвердження Учасником права користування спецобладнанням. На відповідність даній вимозі, Учасник уклав договір оренди з орендодавцем. Під час прекваліфікації Учасник отримав лист від орендодавця про те, що орендодавець розриває даний договір у звязку із початком процедури його ліквідації. Таким чином, Учасник довідався, що він не відповідає кваліфкритеріям по МТРта відповідно його ТП підлягає відхиленню. Але, на стадії прекваліфікації Учасник позбавлений можливості відкликати свою ТП. Яким чином Учасник має повідомити Замовника про не передбачувані обставини та уникнення неправомірного допуску Учасника до аукціону? Дякую!
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
492 / 477
Добрий день! Нами були оголошені відкриті торги з публікацією англійською мовою. Після закінчення терміну подання тендерних пропозицій, на етапі "предкваліфікації" у одного з учасників не відображалась банківська гарантія. Учасник повідомив, що банківська гарантія завантажена ним разом з тендерною пропозицією, відповідно до вимог тендерної документації та вимог Закону у розділ "Цінова пропозиція" відповідного майданчику. Але так як у відкритих торгах з публікацією англійською мовою на етапі "предкваліфікації" тендерні пропозиції не відображаються, банківська гарантія також не відображена. Учасник надав підтвердження з відповідного майданчика та від ДП "Прозорро" про наявність завантаженого фалу гарантії, у відповідний термін. Підкажіть наступне: 1) чи маємо ми право допустити учасника до аукціону враховуючи викладені факти; 2) чи трактується дана ситуація у тлумаченні статей 26 та 29 нової редакції Закону; 3) при оскаржені рішення Замовника про відмову від участі в аукціоні учасника чи є це підставою для звернення до АМКУ учасника з метою допущення його до аукціону.
Відповідь
23.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
720 / 692
На етапі попередньої кваліфікації у відкритих торгах з публікацією англійською мовою учасник відкрив ціну своєї тендерної пропозиції. Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону у разі якщо оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону, у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну тендерної пропозиції.На якій підставі його відхиляти?
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
897 / 865
Ст. 30 Закону зазначений перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції. Абзацом 2 ч. 1 ст. 27 Закону зазначено, що разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої ст. 10 цього Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі. Відповідно до ч. 5 ст. 28 Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. На якому етапі до аукціону (під час прекваліфікаії) чи після аукціону замовник повинен відхилити тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник не надав забезпечення тендерної пропозиції; 2) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме: 2.1) учасник не надав інформацію у довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій ст. 17 Закону; 2.2) учасник не надав документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції?
Відповідь
14.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4615 / 4354
Учасник процедури відкритих торгів, оголошення про проведення якої було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», звернувся до оператора електронного майданчика з вимогою щодо повернення йому плати, сплаченої за участь у закупівлі за всіма дванадцятьма лотами (UA-2018-01-09-000699-a). Свою вимогу учасник мотивує тим, що (1) по шести лотам торги були відмінені замовником через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, (2) його тендерні пропозиції були відхилені та не допущені до аукціону, (3) його тендерні пропозиції не були розкриті, тому в оператора електронного майданчика відсутні підстави для справляння з нього плати за подання тендерних пропозицій; (4) учасник не отримав жодних послуг, на які він розраховував, оскільки не був допущений до аукціону. У зв’язку з цим, просимо Вас надати відповіді на такі запитання: 1) чи є законними та обґрунтованими вищенаведені вимоги учасника? 2) для визначення необхідності опублікування оголошення про проведення процедури закупівлі відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» слід брати до уваги загальну вартість предмета закупівлі (наприклад, сумарну вартість дванадцяти лотів) чи вартість кожного лоту окремо? 3) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 4) коли в оператора авторизованого електронного майданчика виникає право на справляння плати за подання учасником тендерної пропозиції, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане у загальному порядку, тобто не у відповідності до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»? 5) коли подана учасником тендерна пропозиція вважається розкритою електронною системою закупівель в розумінні п. 4 постанови КМУ № 166 від 24.02.2016 року? 6) чи є розкриття тендерної пропозиції учасника у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, що зазначені в оголошенні про проведення процедури закупівлі, оприлюдненому відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для справляння оператором електронного майданчика плати з учасника? 7) якщо подану учасником тендерну пропозицію було відхилено, а торги відмінено замовником, то чи зобов’язаний оператор авторизованого електронного майданчика повернути плату такому учаснику? При цьому, оголошення про проведення процедури закупівлі було опубліковане відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
1 2 3
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2