Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.05.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
275 / 273
Прошу надати роз'яснення щодо обов'язковості застосування комунальним підприємством Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідь
01.05.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
130 / 149
Чи може Замовник підписати договір за результатами запиту цінових пропозицій із фізичною особою-підприємцем платником податків 2 групи на постачання Товару (туалетний папір)? https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-04-15-009415-a
Відповідь
24.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
172 / 159
Пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: «бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, виборчі бюлетені з виборів Президента України та/або народних депутатів України, марки акцизного податку, що виготовляються підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності, а також товари і послуги, необхідні для їх виготовлення» Пунктом 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003р. №811 встановлено, що Державне підприємство "Інфоресурс" повинно забезпечити - Функціонування ІВС "ОСВІТА" відповідно до чинного Положення; - Організацію замовлення, видачі та обліку документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту згідно з чинним Порядком. Документи про загальну середню освіту повинні відповідати таким умовам: зразкам та описам, затвердженим в установленому законодавством порядку, та малюнку, що затверджений Міністерством освіти і науки України; вимогам, затвердженим наказом МОН від 10.12.2003р. №811; упаковка товарів має відповідати вимогам до упаковки бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку» від 25.11.1993 № 98/118/740, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 січня 1994 р. за № 8/217. Просимо роз’яснити, чи підпадає під виключення, встановлене пунктом 16 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля послуг із виготовлення документів про базову середню освіту?
Відповідь
16.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
355 / 360
Добрий день! Після врахування останніх змін до Особливостей постановою КМУ від 2 квітня 2024 р. № 382 не зовсім зрозуміло дещо, а саме : Абзац 14 пункту 47 останніми змінами виключили, який тепер за номером абзац про переможця 14 або все ж таки 15 так і залишається "Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів."?
Відповідь
11.04.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
363 / 393
Якщо Консорціум, як переможець процедури закупівель, отримав грошові кошти за виконані роботи від Замовника - які існують правові підстави для переведення грошових коштів з розрахункового рахунку Консорціуму на розрахунковий рахунок одного із Засновників?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2