Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.09.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1376 / 1432
Договір про закупівлю від 12.09.23 р оприлюднювала 14 вересня, останній день реєстрації в ДЗО. В цей день при накладанні вже другого ЕЦП замовника, виникла помилка з технічних причин при шчитуванні ключового контейнера. З кільканнадцяти спроб, після 00.00 год. 15.09. всетаки вдалось підписати. Проте закупівля оголошена висвітлює 14.09. , а закупівля завершена 15.09. Чи законно це, та чи несе це якусь відповідальність?
Відповідь
21.06.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1779 / 1628
Доброго дня. Подаючи тендерну пропозицію через електронний майданчик, учасник повинен здійснити підписання всієї пропозиції в цілому, тобто накласти кеп/уеп (що відповідає Наказу 1082). Відповідно до пункту 32 частини 1 статті 1 Закон України "Про публічні закупівлі" тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Тендерні пропозиції відповідно до Закону подаються до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Документи, які учасник завантажує на усунення встановлених замовником недоліків не є тендерною пропозицією. Враховуючи норми, що містяться в Постанові № 1178, яка затвердила Особливості про здійснення закупівель, чи можна в такому випадку надати учаснику 24 години на виправлення невідповідностей, якщо учасник при поданні тендерної пропозиції не наклав в цілому кеп\уеп? Адже фактично така тендерна пропозиція взагалі вважається не поданою.
Відповідь
08.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2916 / 2823
Доброго ранку! У мене "злетів" ключ на токені. Відновити буде змога лише липня (саме на цю дату записує податкова на прийом). Сьогодні маю оприлюднити рішення про намір укласти договір. Чи можу скористатись ключем приват?Доброго ранку! У мене "злетів" ключ на токені. Відновити буде змога лише липня (саме на цю дату записує податкова на прийом). Сьогодні маю оприлюднити рішення про намір укласти договір. Чи можу скористатись ключем приват?
Відповідь
11.06.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3912 / 3847
Замовник (орган місцевого самоврядування) під час публікації тендерної документації наклав удосконалений електронний підпис. Публікація здійснена у 2021 році. Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 17 ЗУ «Про електронні довірчі послуги» органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, застосовують виключно засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання. Тобто, у випадку якщо замовником є орган місцевого самоврядування при публікації тендерної документації він зобов'язаний використовувати виключно кваліфікований електронний підпис. З цього постає декілька питань: 1) Як характерезується вищезазначене порушення (наприклад, порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі). 2) Чи є це таким порушенням, яке неможливо усунути у розумінні п. 2 ч. 1 ст. 32 ЗУ "Про публічні закупівлі"? 3) До компетенції якого органу відноситься розгляд та прийняття відповідних рішень щодо зазначеного порушення? 4) Які правові наслідки такого порушення? 5) Яка відповідальність за таке порушення?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3240 / 3284
При перевірці кваліфікованого електронного підпису на сайті Центрального засвідчувального органу з’являється інформація, що тип носія – незахищений, тип підпису – удосконалений. Прохання надати роз’яснення чи може такий підпис вважатися кваліфікованим електронним підписом.
Відповідь
1 2 3 4 5 6 7
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2