Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 1
Дані: Галущенко Маргарита Костянтинівна e-mail: rhalushchenko@gmail.com 380679152016 Адреса: м. Запоріжжя, 69071, Цитрусова 8/73 Своє звернення висилаю до Міністерства економіки України Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи Директива (ЄС) 2019/771 Европейського Парламенту та Ради буде впроваджена в Україні? Буду дуже вдячна за допомогу! З найкращими побажаннями, Галущенко Маргарита Костянтинівна
Відповідь
19.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! Постановою НКРЕКП від 30.07.2021 № 1227 на період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), встановлені граничні ціни на РДН і ВДР на електричну енергію не вище ціни, що дорівнює: - для годин мінімального навантаження (з 00:00 до 07:00 та з 23:00 до 24:00) – 2000 грн/МВт∙год (2,00 грн/кВт∙год ); - для годин максимального навантаження (з 07:00 до 23:00) – 4000 грн/МВт∙год (4,00 грн/кВт∙год). Відповідно до пункту 9 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії»: У разі істотного коливання цін на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку відповідно до методики, визначеної Регулятором, Регулятор має право встановлювати граничні ціни (тимчасові мінімальні та/або максимальні цінові межі) на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку для кожної торгової зони з відповідним обґрунтуванням. Рівень граничних цін має впливати на формування вільної (ринкової) ціни у мінімальний спосіб. Доцільність встановлення і рівень граничних цін у разі їх встановлення мають переглядатися Регулятором не менше одного разу на шість місяців. Граничні ціни встановлюються Регулятором після консультацій з Антимонопольним комітетом України. Чи можна вважати вказані встановлені Постановою НКРЕКП від 30.07.2021 № 1227 ціни на електричну енергію на РДН і ВДР - регульованими, в т.ч. у розумінні підпункту 5) частини 6 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі"? Буду дуже вдячний за надання відповіді по суті цього питання без відсилання на раніше надані роз'яснення зі схожих питань.
Відповідь
16.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5 / 4
Господарство придбало авто Mercedes-Benz GLE 350 e4MATIG Coupe(гібрид)вартістю більше 375 мінімальних зарплат,але в ПЕРЕЛІКУ легкових авто,які підлягають оподаткуванню НЕ МІСТИТЬСЯ Чи буде такий автомобіль об"єктом оподаткування транспортним податком у 2021році?
Відповідь
12.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
31 / 26
На яку суму штрафуватимуть уповноважених осіб Замовника за дії, передбачені ч. 1 ст. 164(14) якщо Згідно п. 5 Розділу XX Перехідних полoжeнь Податкового кодексу України: "Якщо норми іншиx законів містять посилання нa неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тo для цілей їх застосування використовуєтьcя сума в розмірі 17 гpивень, крім норм адміністративного тa кримінального законодавства в чaстині кваліфікації злочинів абo правопорушень, для якиx сума неоподатковуваного мінімуму {*примітка: використання назви "неоподаткований мінімум" - некоректне} встановлюється нa рівні податкової соціальної пільги, визнaченої підпунктом 169.1.1 пyнкту 169.1 статті 169 рoзділу ІV цьогo Кодексу для відповідного року."
Відповідь
11.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
16 / 16
Доброго дня, прошу надати роз'ясненення чи підпадає під дію п.16ч.5 ст3. Закону України "Про публічні закупівлі " закупівля медичних бланків з елементами захисту,технічний опис яких затверджений Наказом МОЗ України від 8 липня 2013 року N 583(зі змінами та доповненнями) а саме: "Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи" (ф.127/о)"Медична довідка про проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів"(ф122-2/о),"Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом","Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду"(ф.140/о).Закупівлю планується провести на суму, що перевищує 50,0 тис. грн. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2