Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2432 / 2216
Добрий день! Вищий навчальний заклад має навчальний корпус та гуртожиток. Чи потрібно при плануванні та розробленні тендерної документації робити поділ на лоти( навчальний корпус - як установа, гуртожиток-як побутовий споживач)? Чи можливе проведення однієї процедури закупівлі -"Відкриті торги" за двома вище вказаними лотами?
Відповідь
25.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2511 / 2375
Доброго дня! Ми бюджетна установа спортивного профілю, яка здійснює підготовку спортсменів. У складі нашої установи є медична частина для потреб якої ми періодично закуповуємо лікарські засоби. У зв’язку з тим, що ми не являємося закладом охорони здоров’я, а також виходячи з специфіки підготовки спортсменів, здебільшого ми потребуємо лікарських засобів не включених до Національного переліку основних лікарських засобів. Питання: 1.Чи маємо ми право здійснити закупівлю лікарських засобів не включених до Національного переліку основних лікарських засобів? 2.Чи можливо шляхом застосування мультилотової закупівлі здійснити в одному тендері (з двома лотами) закупівлю лікарських засобів, як включених до Національного переліку основних лікарських засобів, так і не включених до зазначеного переліку? Дякуємо за відповідь!
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2387 / 2380
Доброго дня, маємо таке питання. У додатку до річного плану на початку року було заплановано 65т.грн на закупівлю миючих засобів по коду ДК 33710000-0. Потреба складається з 3 основних складових які поділено на лоти: мило (12т.грн), косметичні засоби для створення гриму (19т.грн), перуки (32т.грн). Слід зазначити, що у 2017р. було підписано наказ, відповідно до якого "..Допорогові закупівлі здійснюються з використанням авторизованого ел.майданчика за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50т.грн для товарів.." Питання: оголошувати закупівлю обхідно одночасно на всю заплановану суму по всім 3м лотам? Дякую
Відповідь
12.07.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4021 / 3957
Підприємством було проведено двічі відкриті торги (мультилотові), ті лоти, аукціон по яких двічі не відбувся (у зв*язку з відсутністю достатньої кількості учасників) планується закуповувати шляхом проведення переговорної процедури (згідно п.4.ч.2.ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі"). У результаті проведеної переговорної процедури виникають такі питання: 1. Чи може замовник провести переговорну процедуру на меншу кількість товару від зазначеної у лотах двох відкритих торгів, які не відбулися? (оскільки на початку року на момент проведення відкритих торгів та переговорної процедури потреба змінилась). 2.Чи може замовник на один лот провести дві переговорні процедури закупівлі (таким чином, щоб частину від загальної кількості товару по лоту, що не відбувся, придбати у одного постачальника, а іншу частину товару - у іншого?). 3.Чи може сума договору, укладеного в рамках переговорної процедури, бути більшою за очікувану вартість по лоту у попередніх двох відкритих торгах, які не відбулись? Просимо надати вичерпну відповідь.
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2929 / 2952
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення: Орган місцевого самоврядування - плануємо закупівлю на придбання товару "придбання дитячих майданчиків" для влаштування на території об'єднаної територіальної громади (в 9-ох населених пунктах) очікувана вартість предмета закупівлі становить приблизно 1 000 000 гривен. Чи є законні підстави не проводити відкриті торги, а укласти прямі договори з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладений договір, так як сесія виділивши кошти, визначила конкретно об'єкт на якому буде влаштовано дитячий майданчик та кошти по кожному об'єкту в сумі до 200 000 тисяч.
Відповідь
1 2 3 4 5
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2