Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.06.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3 / 4
В оголошенні спрощеної закупівлі на капітальний ремонт території просили: Документи про наявність підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів). Скан-копія не менше одного аналогічного договору щодо успішного виконання та завершення в якості виконавця договору з усіма додатками та додатковими угодами (якщо таке мало місце) за період виконання у поточному або за попередні роки (крім інформації, що становить комерційну таємницю); До уваги учасників: Враховуються лише той договір, який був виконаний в повному обсязі. Документ, який підтверджує виконання аналогічного договору, скан-копія відгуку від замовника з інформацією про повне виконання аналогічного договору. А Учасник надав договір: Поточний ремонт залу їдальні. Чи можна вважати, що він надав правильний договір, якщо капітальний це роботи, а він надав договір по послугам. Відхиляти?
Відповідь
04.06.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3 / 2
Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області з 01.01.2021 року було укладено договори без використання електронної системи закупівель, які відповідно до вимог п.3 ст.3 Закону № 922 були оприлюднені через торгівельний майданчик E-TENDER в електронній системі закупівель Рrozorro. У зв’язку із зміною банківських реквізитів, між Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області та надавачами послуг було укладено додаткові угоди. Відповідно до п.11 ч. 1 ст. 10 Закону № 922 замовник протягом 3-х робочих днів із дня внесення змін, через авторизований електронний майданчик самостійно та безоплатно оприлюднює в ЄСЗ повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених ч.5 та ч.7 ст.41 цього Закону. Прямої вимоги про оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору у зв’язку із зміною реквізитів сторін при здійсненні закупівлі без використання електронної системи закупівель, Законом № 922 не встановлено. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відповідно до чинного законодавства є уповноваженим органом, який формує політику у сфері публічних закупівель. Враховуючи вищевикладене, просимо надати письмове роз`яснення з питання, чи необхідно оприлюднювати замовнику додаткові угоди, укладені із виконавцями (надавачами) послуг, виключно у зв’язку із зміною банківських реквізитів через ЄСЗ.
Відповідь
02.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1 / 0
Чи можна проводити закупівлю очікуваною вартістю меншою 50000 грн за спрощеною процедурою? Чи не вважатиметься це порушенням Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
26.05.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
54 / 65
Будьласка надайте розяснення щодо п. 8 ч. 7. ст 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю. Яку організаційно правову повинен мати контрагент, для того щоб були правові підстави для застосування данної статті ( ФОП особа з інвалідністю, керівник підприємства особа з інвалідністю, громадська організація осіб з інваліднісю або інше). Які саме документи необхідно запросити від контрагента у разі застосування цього пункту?
Відповідь
26.05.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
66 / 75
Добрий день! Двічі не відбулась спрощена закупівля, було прийнято рішення укласти прямий договір без застосування електронної системи. Питання! Якщо укладаємо прямий договір, робимо копію плану, яку процедуру закупівлі тепер вказувати в плані спрощену чи без застосування електронної системи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2