Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.04.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
249 / 317
За результатами застосування спрощеної закупівлі укладено договір. Угодою від 19.04.2021 договір про закупівлю розривається із 01.06.2021. Звіт про виконання договору оприлюднювати протягом 20 робочих днів із 01.06.2021 (враховуючи, що сума виконання буде наявна по факту надання послуг на початку липня) чи із дати укладення угоди (19.04.2021)?
Відповідь
23.12.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
297 / 319
Доброго дня. Нами 16.11.2020 був укладений договір про надання послуг з поточного ремонту першого поверху адміністративної будівлі. В строк до 15.12.2020 послуги з поточного ремонту першого поверху адміністративної будівлі мали бути надані. Однак виконавець без поважних причин не встиг виконати договір. Строк дії договору закінчується 31.12.2020. Додаткову угоду про розірвання договору підписувати відмовляється. Розірвати договір в односторонньому порядку не має змоги оскільки це не передбачено Договором. Оплата за договором не здійснювалась. Яким чином оприлюднувати звіт про виконання договору.
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
291 / 325
Відповідно до ст.10 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції до 19.04.2020 року, звіт про виконання договору оприлюднюється замовником протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Якщо строк дії договору про закупівлю до 31.12.2020 року, яким чином замовнику оприлюднити звіт про його виконання в строки визначені статтею 10 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо відповідно до Кодексу законів про працю на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у святкові та неробочі дні, а три дні після 31.12.2020р., а саме 01.01.2021, 02.01.2021 та 03.01.2021 є вихідними днями?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
684 / 700
У зв’язку з введенням в дію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238) (далі – Постанова) управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (далі – управління) здійснюється забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними згідно з договорами, укладеними управлінням з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (далі - тристоронній договір) відповідно до п. 23 Постанови. Відповідно до п. 23 Постанови особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники самостійно обирають підприємство, з яким буде укладено тристоронній договір, та повідомляють управління про вибір такого підприємства. З огляду на викладене вище просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повинне управління у разі здійснення закупівлі технічних та інших засобів реабілітації за тристороннім договором відповідно до п. 23 Постанови без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівля». 2. Чи потрібно визначати предмет закупівлі у разі здійснення закупівлі за тристоронніми договорами крісел колісних окремо по кожній особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, інший особі.
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
727 / 684
Доброго дня! Договір заключений в 2014 році на оренду установки утилізації тепла вихідних газів. Чи потрібно його оприлюднювати зараз? Мої попередники в установі цього не робили. Договір діє до 01.10.2022 року. Наша організація має оприлюднювати звіт про укладений договір, згідно ст.2 Закону. Але чи це є доречним? Читала, що договори, які були заключені до вступу в дію Закону та ще є діючими, не оприлюднюються. Чи я не помиляюсь? По цьому договорі ми підібрали ДК 44620000? Чи він правильний?
Відповідь
1 2 3 4 5
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2