Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3528 / 3523
Пропозиція учасника була відхилена замовником з причини арифметичної помилки в формі "Тендерна пропозиція", а саме: невірно вказано ціну за одиницю товару одної з позицій. Однак, в ході аукціону нами було знижено ціну пропозиції. Відповідно до п.4 ст.41 "Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі", тобто у випадку укладення договору, останній повинен був би укладений відповідно пропозиції за результатами аукціону, та не суперечив би тендерній пропозиції за результатами електронного аукціону. Чи є підставою для відхилення пропозиції арифметична помилка в формі тендерної пропозиції до початку аукціону?
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3528 / 3409
Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою повагу та шанування. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-IX від 19 вересня 2019 року, відповідальною за організацію та проведення спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Враховуючи, що з 19 квітня 2020 року замовникам необхідно вжити вичерпних заходів щодо переходу на новий формат організації та проведення закупівель, з метою належної підготовки розпорядників коштів бюджету міста Львова до проведення спрощених закупівель, просимо надати роз’яснення з наступних питань. Чи може бути уповноважена особа одночасно членом тендерного комітету замовника? Якщо так, чи не буде це розцінюватись як конфлікт інтересів, наявність якого може вплинути на об’єктивність і неупередженість ухвалення рішень щодо проведення закупівель? Чи розроблено та прийнято Уповноваженим органом порядок організації тестування уповноважених осіб, оскільки відповідно до частини 8 статті 11 Закону № 114-IX уповноважена особа для здійснення своїх функцій повинна підтвердити свій рівень знань шляхом проходження безкоштовного тестування на веб-порталі Уповноваженого органу? Якщо ні, просимо вказати в які терміни буде прийнято наведений порядок та в які терміни уповноважені особи зможуть пройти дане тестування? Чи матиме право замовник залучати на підставі договору про надання послуг юридичних консультантів з метою отримання фахової допомоги під час здійснення публічних закупівель? Чи правомірне призначення уповноваженої особи та здійснення відповідної оплати праці на підставі та згідно із положеннями Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 2493-III від 7 червня 2001 року?
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3528 / 3533
Доброго дня. В новій редакції Закону "Про публічні закупівлі" в ст.10, ч.1, п. 2 визначено, що оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору Замовник оприлюднює не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подачі пропозицій, а в ст.14, ч.3, п.9 визначено, що строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п'ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощенної закупівлі в електронній системі закупівель. Питання: так як буде правильно - за шість чи за п'ять робочих днів ?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3527 / 3607
Комунальному підприємству (підприємство не фінансується з бюджету) була надана з бюджету безповоротна фіндопомога на оплату оренди котельних, договори по оденді укладені на три роки та діють з 01.10.2019 р. Як викласти звіт про укладений договір в прозоро?
Відповідь
15.04.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3526 / 3734
За результатами застосування спрощеної закупівлі укладено договір. Угодою від 19.04.2021 договір про закупівлю розривається із 01.06.2021. Звіт про виконання договору оприлюднювати протягом 20 робочих днів із 01.06.2021 (враховуючи, що сума виконання буде наявна по факту надання послуг на початку липня) чи із дати укладення угоди (19.04.2021)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2