Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2411 / 2458
Доброго дня, підскажіть будь ласка, які дії потрібно здійснити після ліквідації тендерного комітету та призначення уповноваженої особи в установі для подальшої роботи на Прозоро?
Відповідь
16.07.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2193 / 2083
Доброго дня. Ситуація наступна:вже на етапі, коли замовник опублікував протокол розгляду тендерних пропозицій та повідомлення про намір укласти договір, але ще до моменту укладання договору з переможцем, виявилося, що умови тендерної документації містять в собі суперечливі умови в різних пунктах тендерної документації в плані термінів дії тендерних пропозицій. В одному пункті документації йдеться, що пропозиції діють протягом 90 днів З ДАТИ РОЗКРИТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ, в формі тендерного пропозиції згідно з Додатком-протягом 90 днів З ДНЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ. Звісно, що ці дати ніяк не можуть співпадати. Чи є це порушенням і чи повинен замовник скасувати торги через неможливість усунути порушення, що виникли в ході виявлених порушень законодавства? І що робити учаснику в такому випадку? Писати вимогу замовнику на електронному майданчику?. Для підтвердження слів вкладємо Тендерну документацію, де жовтим кольором виділено розбіжності
Відповідь
16.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2782 / 2700
Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи проводити ви навчання/семінари/тренінги з питань проведення публічних закупівель?
Відповідь
16.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2500 / 2425
звертаємось до Вас з проханням надати роз'яснення чи можна проводити закупівлю Комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів початкової школи нової української школи, а саме: портативний ноутбук вчителя кабінету початкової школи та комплект, до складу якого входить: багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) і ламінатор з витратними матеріалами для початкової школи за кодом ДК 021:2015 код 30230000-0 – комп’ютерне обладнання, враховуючи положення наказу Міністерства освіти і науки України №137 від 13.02.2018р. “Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи”.
Відповідь
16.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2061 / 2061
Начальник хоче покласти на тендерний комітет повноваження щодо відбору контрагентів для укладення договорів без застосування ЕСЗ та на суми до 50 тисяч грн. Натомість тендерний комітет проти, вказуючи на те, що займається лише закупівлями із застосуванням ЕСЗ. Чи можна наказом начальника про затвердження положення про тендерний комітет, покласти на ТК функції відбору контрагентів для укладання договорів без застосування ЕСЗ та на суми до 50 тисяч грн.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2