Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1053 / 970
Доброго вечера. До нас надходять пропозиції на укладання прямих договорів від постачальників до 50 тис. На деякі товари ми уклали договори. Потім надійшла пропозиція від іншого постачальника з меншою ціною. Що в такому разі ми повинні зробити? Розірвати укладений договір та укласти новий чи зменшувати ціну вже з укладеним? Чим керуватися в даному випадку?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1086 / 1051
Доброго дня! Прошу поради у такій ситуації: Є програма співфінансування реставраційнийх робіт вікон/брам у житлових будинках, яка буде діяти протягом 2020 р. Замовником робіт виступають власники/співвласники приміщень будівлі (мешканці квартир - фізичні особи). Згідно умов програми замовники (власники приміщень) оплачують підряднику аванс - 30% вартості робіт, решту 70% платить міська рада підряднику з міського бюджету, через уповноваже комунальне підприємство, після виконання робіт. Для виконання робіт укладається тристоронній договір між Замовником (власники/співвласники квартир у будинку - оплачують 30% робіт), Уповноваженим підприємством (оплачує 70% вартості робіт, після виконання) та виконавцем робіт. Чи повинне уповноважене комунальне підприємство міської ради вносити такі закупівлі в план закупівель підприємства та публікувати звіт про укладений договір чи проводити допорогову закупівлю, якщо суми угод є більші ніж 50 тис.грн., але не перевищують 1 млн. 500 тис. грн. і підприємство не є замовником робіт, а лише платником частки міської ради у програмі співфінансування?
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
933 / 825
Частиною 3 статті 7 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», що вводиться в дію 19.04.2020р., передбачено, що банки під час оплати за договорами про закупівлю перевіряють наявність звіту про результати проведення закупівлі шляхом його перегляду в електронній системі закупівель. У разі відсутності звіту про результати проведення закупівлі платіжне доручення вважається оформленим неналежним чином (та відповідно повертається банком без виконання). Згідно статті 3 нової редакції цей Закон застосовується до Замовників: 1) за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тис. грн., а робіт – 1,5 млн. грн.; 2) що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 млн. грн., а робіт – 5 млн. грн.; 3) які здійснюють спрощені закупівлі та/або укладають договори без використання електронної системи закупівель відповідно до частини другої цієї статті. Поняття "спрощених закупівель» введено в Законі вперше. Спрощеними вважатимуться закупівлі товарів, робіт і послуг на суму від 50 до 200 тис.грн., що будуть проводитись через електронну систему шляхом електронного аукціону. Запитання: Чи підпадатимуть спрощені закупівлі Замовників на суму від 50 до 200 тис.грн. під банківський контроль, що зобов’язує банки під час оплати за договорами про закупівлю перевіряти наявність звіту про результати проведення закупівлі шляхом його перегляду в електронній системі закупівель так само, як на сьогодні це здійснюється для операцій на суму, що перевищує 200 тис.грн.?
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
966 / 915
Доброго дня. Уклали "прямий" договір на закупівлю, протягом 2020 року, запасних частин до автомобільної техніки по коду ДК 021:2015 - 31610000-5 на загальну суму 90 000 грн. з оприлюдненням звіту про укладений договір, термін дії договору по 31.12.2020 р. Питання: Як, на Вашу думку, вплине Закон "Про публічні закупівлі" (в новій редакції) на виконання зазначеного договору в повному обсязі ? Чи недоведеться нам, після 19.04.2020 р., цей договір розривати та проводити спрощену закупівлю по цьому предмету закупвлі ? Дякую.
Відповідь
20.01.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1300 / 1160
договір про надання послуг оророни території на суму 198000грн
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2