Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.08.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
12175 / 11798
Доброго дня! Прошу надати відповідь на таке питання. Замовником було проведено переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” – у зв’язку з тим, що процедуру відкритих торгів було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Однак, з певних причин договір про закупівлю, до початку його виконання, був достроково розірваний за згодою сторін (і ініціативи учасника). При цьому жодних поставок товару та проплат за договором на момент його (сторони не приступили до виконання договору). Питання: чи має право замовник у даній ситуації згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону повторно провести переговорну процедуру закупівлі на цій же підставі (попередньо відмінені тендери через недостатню кількість учасників). Усі вимоги до учасників, технічні, якісні і навіть кількісні характеристики предмета закупівлі, а також його очікувана вартість залишаються незмінними. Адже Закон, як неодноразово зазначали фахівці Міністерства, не вимагає, щоб відкриті торги із зазначених підставі були відмінені двічі підряд. Чи все ж таки необхідно оголошувати нові відкриті торги, а підстава для проведення переговорної процедури згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону себе вичерпала, у зв’язку з проведеною раніше переговорною процедурою, договір за якою був розірваний до початку його виконання.
Відповідь
06.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9892 / 9780
Замовником було проведено процедуру відкритих торгів, які не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. При проведені повторної процедури закупівлі товару для розширення кола учасників замовником було змінено очікувану вартість, кількість та добавлені кваліфікаційні вимоги. Якщо процедура відкритих торгів знову буде відмінена чи можливе проведення переговорної процедури?
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9969 / 9833
Згідно п.п.3 п.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Прошу надати відповідь - особливі економічні та соціальні обставини це тільки обставини пов’язані з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій та з наданням гуманітарної допомоги, чи цей перелік не є вичерпним і можливі інші особливі економічні чи соціальні обставини для застосування переговорної процедури?
Відповідь
06.06.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8921 / 8857
В третє переконливо просимо розяснити порядок застосування вимог Законів України "Про публічні закупівлі" та "Про ринок природного газу" щодо особливості укладанння договору надання послуг з розподілу природного газу за ррезультатами переговорної процедури. Який Закон первинний? Яким законодавчим актом керуватись при укладанні договору з розподілу природного газу? Дуже важливе процедурне рішення: укладання договору на підставі заявки приєднання чи за результатами переговорної процедури відповідно Закону України "Про публічні закупівлі". Надайте будь ласка однозначну відповідь. Питання державної ваги. Ви є Упрвноваженим органом в сфері Державних закупівель і не маєте права надаватм відповіді, що носять загальний не однозначний характер. Просимо розібратись з проблемою і надати вичерпану відповідь. Не хотілось би щоб наша наполегливість привела до певних проблем для працівників Вашого Міністерства. З повагою!
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8385 / 8323
ПОВТОРНО! Доброго дня. Для нашої організації гостро стало питання щодо порядку укладання договору на надання послуг з розподілу природного газу. Ця послуга надається територіальними монопольними організаціями з розподілу природного газу за результатами переговорної процедури. Будь-яких розяснень, з боку Уповноваженого органу, щодо порядку вирішення цього питання немає. Проблема в тому, що у нашому випадку ПАТ "Вінницягаз" відмовляється підписувати договір на надання повслуг з розподілу природного газу в 2017 році для потреби нашої державної установи, а пропонує підписати додаткову Угоду до Типового договору з Розподілу природного газу, який підписаний між нашими організаціями 22.02.2016 року. При цьому ПАТ "Вінницягаз" посилається на Кодекс газорозподільчих систем, який затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494. Нажаль, Типовий договір, який наведено в Кодексі, носить чисто технічний характер, не має часових обмежень (безстроковий) і абсолютно не врегульовує фінансові відносини. У звзку з цим переконливо просимо (повторно) уточнити порядок наших дій та надати посилання на керівні документи. Що нам робити? Ціна питання біля 1,5 млн. грн. ВДЯЧНІ!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2