Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.06.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
909 / 959
Доброго дня. У нас оголошена закупівля по коду 30230000-0 (спрощена закупівля на суму 101 тис. грн.) та по коду 30200000-1 (відкриті торги на суму 351 тис.) Наразі є потреба закупити ноутбук, що буде теж по вказаному коду. Як у даному випадку провести закупівлю - укласти прямий договір чи проводити відкриті торги, бо загальна сума по коду перевищує 200 тис. грн.?
Відповідь
02.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
695 / 772
Добридень. Дайте будь ласка відповідь і роз'яснення з нашого питання. Нам було виділено за кодом 200000 гр. на заправку картриджів. Ми спочатку уклали прямий договір на 49000 гр. Далі виставили на прозорро залишок у сумі 151000 гр. Після торгів було зекономлено 49000 гр. Підкажіть будь ласка на решту суму 49000 гр. ми можемо укласти прямий договір ? або тільки повинні виставляти на прозорро ? Спасибі велике за допомогу у вирішенні питання.
Відповідь
26.05.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1144 / 1244
Добрий день! Двічі не відбулась спрощена закупівля, було прийнято рішення укласти прямий договір без застосування електронної системи. Питання! Якщо укладаємо прямий договір, робимо копію плану, яку процедуру закупівлі тепер вказувати в плані спрощену чи без застосування електронної системи?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
861 / 934
Доброго дня! Роз'ясніть, будь-ласка, ситуацію, в законі та інформаційних листах Мінекономіки однозначної відповіді немає!!! Двічі відмінено спрощену закупівлю у зв'язку з відсутністю учасників. На підставі ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" укладаємо прямий договір з постачальником та обов’язково оприлюднюємо в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Як це розуміти? вимагати від потенційного постачальника всі документи, які вимагали про проведенні спрощеної закупівлі? договір повинен бути такий, як в документації до спрощеної закупівлі чи може бути інша редакція договору? Чи буде цей договір "договором про закупівлю" в розумінні закону? як вносити зміни в такий договір? як до прямого договору чи тільки у випадках, визначених у статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
28.04.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
785 / 823
Чі може відділ освіти укласти прямий договір на закупівлю електроенергії по постанові № 272 від 31.03.201Про внесення зміни до переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2