Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.03.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1545 / 1516
Доброго дня! У 2018 році був заключений договір з нерезидентом (Росія) на виконання робіт, у договорі ціна договору зазначена в рублях, а в системі - в гривнях (переведена по курсу НБУ по закінченню аукціону). Як правильно проставити виконання договору в системі (в рублях чи в гривні), адже ніде не має інформації, що можна зробити перерахунок в гривню, по курсу НБУ, після підписання договору, в тому числі під час заключення додаткових угод, закриттю, виконанню договору.
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2200 / 2083
Доброго дня. Моє питання в оголошенні про проведення торгів та ТД + в проекті договору до ТД, написано строк послуги з 01.03. по 31.12., однак через певні особливості процедура буде завершена пізніше, та договір може бути підписано, наприклад, 20 березня 2020. При укладанні договору з переможцем, як буде правильно написати строк послуги та ціну? Адже, згідно 164-14 договір за обсягами та ціною не повинен бути відмінний від проекту. Чи вірно я розумію, що договір який ми підписуємо 20.03.2020 буде містити пункти ідентичні проекту договору умови, вказаному в ТД, тобто, буде вказано срок надання послуги з 01.03.2020 до 31.12.2020 та одразу додаткову угоду, де вказати, що початком терміну дії визначено вже 20.03. та зменшити ціну? Чи потрібно протокол ТД ще складати, про що? Це ж не підстава відміняти торги? Впевнена, що таке питання дуже часто виникає, як його вирішувати/, що не було штрафів?
Відповідь
21.02.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1825 / 1679
Проводиться одна допорогова закупівля пального для закладів дошкільної, середньої освіти, позашкілля, дитячого табору, міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Чи можна укласти з переможцем закупівлі декілька договорів, щоб були окремі договори на кожний вид закладів (окремий договір на пальне для ДНЗ, окремий договір на пальне для ЗОШ тощо)? В результаті сума цін даних договорів буде відповідати ціні переможця закупівлі. Мета даної дії полягає в тому, щоб таким чином полегшити здійснення бухгалтерського обліку.
Відповідь
20.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1547 / 1526
Відповідно до п. 5.9 Статуту Комунального підприємства «Теплий дім» всі правочини підприємства, що перевищують 10 000 гривень та здійснення платежів підприємства понад 10 000 гривень погоджуються з секретарем Івано-Франківської міської ради. З метою недопущення порушення законодавства про закупівлі прошу надати роз’яснення, щодо порядку погодження тендерних договорів секретарем Івано-Франківської міської ради.
Відповідь
12.02.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1893 / 1856
Додрого дня! Замовником укладеного договір з Учасником процедури закупівлі. На той час Учасник не є платником ПДВ, через деякий час Учасник стає платником ПДВ. Які дії Замовника: застосувати п. 6 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"шляхом укладенння додаткової угоди на суму ПДВ при цоьму збільшуючи суму договору чи розірвати договір та оголосити нову процедуру закупівлі???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2