Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1384 / 1555
Чи правомірно учаснику процедури закупівлі залучати субпідрядника, який вже виконує будівельні роботи з експлуатації та поточного ремонту доріг на інших об'єктах тими потужностями (обладнання, матеріально-технічної база та технології) та працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, що учасник закупівлі надає для підтвердження своєї відповідності цим критеріям?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1491 / 1536
Доброго дня. переговорна процедура закупівлі застосовується у зв'язку з оскарженням прийнятих Замовиком рішень. Чи повинна ціна за одиницю товару відповідати ціні, зазначеній в оскаржуваній закупівлі?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1146 / 1227
Додатковою угодою вносяться зміни в договір про надання послуг в частині суми договору (вона зменшується). Договір був опублікований на newtend в лютому, як звіт про договір про закупівлю. Наразі цікавить, чи потрібно опубліковувати додаткову угоду до цього договору та як саме?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1245 / 1343
Доброго дня! Роз'ясніть, будь-ласка, ситуацію, в законі та інформаційних листах Мінекономіки однозначної відповіді немає!!! Двічі відмінено спрощену закупівлю у зв'язку з відсутністю учасників. На підставі ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" укладаємо прямий договір з постачальником та обов’язково оприлюднюємо в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Як це розуміти? вимагати від потенційного постачальника всі документи, які вимагали про проведенні спрощеної закупівлі? договір повинен бути такий, як в документації до спрощеної закупівлі чи може бути інша редакція договору? Чи буде цей договір "договором про закупівлю" в розумінні закону? як вносити зміни в такий договір? як до прямого договору чи тільки у випадках, визначених у статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1284 / 1413
Укладено договір про закупівлю послуг. Виконавець за договором зобов'язується надати замовнику послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів. Специфікація до договору складається із послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів (нормо-години) та вартості запасних частин та витратних матеріалів. Кошти закладені на послуги з технічного обслуговування вибрані, а кошти на запчастини ні. Чи вважатиметься порушенням ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо зменшити вартість запчастин, при цьому збільшити обсяг нормо-годин (послуг з технічного обслуговування). Ціна договору та термін дії договору не зміниться!!!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2