Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
454 / 486
Доброго дня. Ми плануємо розпочати процедуру відкритих торгів на потребу 2021 року по електроенергії. Але наше Казначейство категорично забороняє укладання Договору в 2020 році. Вони пропонують провести торги так, щоб датою підписання Договору були перші дні 2021 року. На практиці ми розуміємо, що процедура може не відбутися и ми залишимо установу без енергоносіїв, що призвиде до зупинки роботи. Яким чином нам гарантовано провести торги та укласти Договір. Чи є така норма Закону, що не дозволяє укладання тендерного договору в поточному році на потребу наступного року. Дякуємо
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
483 / 484
Чи не суперечить законодавству вимога замовника щодо надання забезпечення виконання договору не до моменту укладення договору, а з дати запланованого і вказаного у договорі початку виконання робіт (тобто переможець має надати забезпечення після укладення договору)?
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
374 / 400
Бюджетна наукова установа (далі - Грантоотримувач), за результатами проведеного конкурсу, отримала грант від Національного фонду досліджень України (НФДУ) на виконання Проєкту - наукового дослідження. Відповідно до пп.7 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі» послуги з провадження наукової, науково-технічної діяльності, які фінансуються на конкурсній основі в порядку, визначеному статтями 58 і 59 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» не підпадають під дію вищезазначеного закону. Виконавці наукового дослідження, яких залучає Грантоотримувач для реалізації проєкту, виконують наукові дослідження на умовах цивільно-правових договорів (загальна сума винагороди всіх виконавців проєкту понад 800 тис.грн., а кожного - менше 50 тис.грн.). Предмет договору для всіх ЦПД однаковий («…виконати роботу, а саме наукове дослідження за темою…»). Згідно з умовами конкурсу НФДУ склад виконавців проєкту визначається на етапі подачі конкурсної документації і змінюватися не може, тобто Грантоотримувач не може змінити склад виконавців проєкту. Звертаємося до Вас з питанням: чи поширюються норми пп.7 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі» на закупівлю послуг по цивільно-правовим договорам з виконавцями (склад яких визначено умовами конкурсу) наукового дослідження, на який отримано грант за результатами конкурсу НФДУ?
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
418 / 413
Як вірно обрати тип процедури закупівлі послуг постачання теплової енергії на суму 62993,00 грн., яка була передана довідкою 25.09.2020 року в результаті приєднання однієї ДЮСШ Відділу освіту до іншої ДЮСШ "Дизеліст"ТМР?
Відповідь
17.11.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
469 / 486
Відповідно до абзацу 2 ч.8 ст.11 Закону України Уповноважена особа для виконання своїх функцій, визначених цим Законом повинна підтвердити свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель та на веб-порталі Уповноваженого органу пройти тестування. У зв’язку з цим, просимо надати інформацію чи затверджений порядок організації тестування уповноважених осіб? Якщо порядок організації тестування уповноважених осіб на тепершній час не затверджено, просимо повідомити в які строки планується таке затвердження, стан розробки відповідного ресурсу для тестування Уповноважених осіб, а також повідомити, як скоро Уповноважені особи зможуть пройти відповідне тестування?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2