Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4337 / 4238
Закладом заплановані на 2018 рік закувлі системних блоків 17 шт. по 10000,00грн. на суму 170000,00грн. за КЕКВ 3110, виходячи з вартісної межі понад 6000,00грн.за одиницю та ще 10 системних блоків по 5900,00грн. на суму 59000,00грн.за КЕКВ 2210. код за класифікатором однаковий,різний КЕКВ. Чи потрібно буде проводити цю закупівлю,як тендерну або можна заключити договора без проведення тендерної процедури закувлі.
Відповідь
25.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4644 / 4498
Наша установа планує в 2018р. закупівлю лікарських засобів та лабораторних реактивів. Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). За показником третьої цифри дані товари підпадають під код 33600000-6 Фармацевтична продукція. Чи потрібно об’єднувати дані товари (лікарські засоби та реактиви) в один предмет закупівлі за показником третьої цифри по коду 33600000-6 – Фармацевтична продукція ? Реактиви не є лікарськими засобами та не мають міжнародної непатентованої назви. Чи можливо закуповувати їх окремо від лікарських засобів як окремий предмет закупівлі за показником четвертої цифри, що підпадають під код - 33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини?
Відповідь
24.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3655 / 3559
Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 4 Закону Замовник відхиляє цінову пропозицію учасника відбору, якщо учасник протягом одного року до дати проведення електронного аукціону вчинив порушення в одного й того самого замовника, а саме: не виконав умови (умов) договору щодо якості та/або терміну поставлених товарів, виконаних робіт, наданих послуг - більше одного разу. Для прикладу, учасник, із яким Замовником у 2017 році укладено договори закупівлі, у 2018 році приймає участь у відборі щодо закупівлі різальних інструментів (код 39240000-6 Різальні інструменти)). За результатом аукціону його пропозицію визнано найбільш економічно вигідною. Разом з тим, у 2017 році зазначений учасник не виконав умови договору за трьома укладеними договорами щодо термінів поставки товарів (один договір закупівлі акумуляторних батарей (код 31400000-0 Акумулятори, гальванічні елементи та гальванічні батареї) та два договори закупівлі авіаційних шин (код 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів). Прошу надати роз’яснення щодо застосування підстав відхилення (невідхилення) цінової пропозиції учасника із врахуванням наведених нижче випадків, а саме: 1) пропозиції такого учасника у 2018 році відхиляються за всіма процедурами закупівлі незалежно від предмету договору за яким він не виконав умови раніше укладених договорів; 2) пропозиції такого учасника у 2018 році відхиляються тільки за аналогічним предметом договору, за яким він не виконав умови договору (наприклад - за процедурами закупівлі авіаційних шин та акумуляторних батарей), а за всіма іншими процедурами закупівлі (наприклад: різальні інструменти (код 39240000-6 Різальні інструменти)) пропозиція такого учасника не відхиляється; 3) чи відхиляється пропозиція учасника, якщо у 2017 році він не виконав умови договору більше одного разу в межах одного договору. Роз’яснення прошу надати із врахуванням наведених вище прикладів.
Відповідь
24.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3828 / 3868
Доброго дня!Відповідно до ст.4 Закону України "Про публічні закупівлі" закупівля здійснюється відповідно до річного плану.У формі річного плану п.6 зазначається "розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі".Нашому закладу необхідно здійснити закупівлю теплової енергії, враховуючи орендарів.Чи можемо ми в п.6"річного плану закупівель"вказувати очікувану вартість закупівлі(враховуючи орендарів)при вже затвердженому кошторисі.Тобто зазначати вартість більшу, ніж затверджені кошторисні призначення.
Відповідь
21.01.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5131 / 5001
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи можна укласти прямий договір на закупівлю товару до 200 тис.грн. (предмет закупівлі продукти харчування, які необхідні для забезпечення безперебійного харчування) на час проведення відкритих торгів (процедуру розпочали вчасно, але в перший раз торги не відбулися – відсутність учасників, оголосили вдруге), хоча за рік призначення перевищують 200 тис.грн. за відповідним кодом товару? Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2