Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
209 / 196
Оформила виплату є підтримка 6500 26 березня успішно -досі кошти не прийшли.! Звіт за 21 рік був прийнятий , все в порядку . Моїй колезі вже прийшли давно, якось не чесно до людей.
Відповідь
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
203 / 184
Добрий день. В дії створила заявку на отримання 6500, грн так як Знаходжусь у Чернігові і всі умови для отримання коштів виконано. заявку подавала до кінця березня. Але кошти так і не надійшли. Можно узнати причину.
Відповідь
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
194 / 212
Добрий день! Чому я не можу отримати ніяк 6500 - як допомога тим хто ФОП? Та чому не надходять виплати по ВПО. Як так? На що існувати, дружина отримала, теща отримали... Я завжди вчасно сплачував податки, допомагав армії ЗСУ, ТРО. Ми переїхали з Донецької області, місто Часів Яр, Бахмутського району. Тепер вже мені надходять у "дія" повідомлення що потрібно сплатити податки, а я досі не маю жодних виплат. Кинула мене держава?!
Відповідь
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
187 / 193
Добрый день чи буде виплата 6500 тисяч оформил иче 31 марта
Відповідь
30.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
185 / 177
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (далі - Закон) у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні. 21 березня педагогічний працівник дошкільного навчального закладу, який має право на 56 календарних днів щорічної основної відпустки, звернувся до керівника закладу з заявою про надання щорічної основної відпустки з 1 по 31 квітня 2022 року. На підставі заяви працівника 22 березня було видано наказ про надання щорічної основної відпустки тривалістю 31 календарний день ( з 1 по 31 квітня 2022 року). Проте, 30 травня працівник звернувся до керівника із заявою про надання щорічної основної відпустки тривалістю 5 календарних днів, з 6 по 10 червня 2022 року. Прошу надати роз’яснення чи має право роботодавець надати працівнику щорічну основну відпустку з огляду на те, що 31 календарний день відпустки було надано згідно заяви працівника до набрання чинності Законом чи роботодавець зобов’язаний відмовити у наданні відпустки, тому що після набрання чинності Законом в період воєнного стану працівник вже перебував у відпустці протягом граничного строку, вказаного Законом?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2