Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1282 / 1276
Чи можуть комунальні підприємства та установи утворювати консорціуми або інші утворення для проведення спільних закупівель товарів та послуг? Наприклад, об'єднання комунальних транспортних підприємств з різних міст України для спільної закупівлі громадського транспорту. І чи може комунальна установа або підприємство з України брати участь у міжнародних об'єднаннях для здійснення спільних міжнародних закупівель?
Відповідь
29.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1293 / 1298
Підкажіть будь-ласка. Плануємо провести публічні закупівлі з монтажу системи автоматичної пожежної сигналізації на різних будівлях на суму 34 тис. грн. та на суму 74 тис.грн.(за різними адресами) по однаковому ДК. Питання: чи можемо ми оформити 1 договір , на 2 будівлі? чи потрібно оформляти різні договори?
Відповідь
29.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1274 / 1366
У зв'язкі із набранням нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" щодо обов'язкового оприлюднення звіту про договір про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель, прошу роз'яснити чи є необхідність в оприлюдненні додаткових угод до договорів, укладених до 19.04.2020 року і не оприлюднених в електронній системі закупівель через відсутність такого обов'язку (договори на суму до 50 тисяч гривень).
Відповідь
28.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1322 / 1367
Частина 1: Пунктом 3 части 1 статті 2 ЗУ Про публічні закупівлі визначено, що до Замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону належать юридичні особи, які є підприємствами, установами та організаціями та їх об’єднаннями, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. Водночас, ухвалою міської ради затверджено Програму підтримки громадських організацій, яка передбачає надання фінансової підтримки громадським об'єднанням через залучення їх до проведення щорічних заходів та визначає механізм використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об'єднанням через залучення їх до проведення щорічних заходів та реалізації соціально-культурних проектів у сфері соціального захисту. Виникає питання 1: чи поширюється сфера застосування Закону, визначена ст. 3, на громадські об’єднання та благодійні організації (фонди), яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету? Частина 2: Якщо виходячи з першої частини в описаній ситуації на громадські об’єднання та благодійні організації поширюється дія Закону України “Про публічні закупівлі” тоді виникає наступне запитання. Якщо громадське об’єднання чи благодійна організація отримує бюджетні кошти для фінансування на реалізацію кількох ініціатив/проектів на конкурсній основі в рамках різних конкурсів/програм, в яких передбачені однакові статті видатків (під одним кодом закупівельного словника CPV 021:2015), відтак: Чи вважатиметься одним предметом закупівлі, закупівля однакових товарів/послуг в ході реалізації кількох ініціатив/проектів одного громадського об’єднання чи благодійної організації, в рамках різних програм на їх фінансування з одного рівня бюджету?
Відповідь
28.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1206 / 1180
річна сума закупівлі 100 тис грн. Чи можна проводити спрощену закупівлю частинами ? наприклад по 33,33 тис грн чи потрібно зразу на всю суму
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2