Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3454 / 3538
Згідно Постанови КМУ "Про затвердження переліку робіт, товарів і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання винекненню та поширенню , локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території України" від 20.03.2020 №225 (зі змінами та доповненнями від 25.11.2020 №1201), передбачено проведення робіт з реконструкції, реставрації, капітального ремонту приміщень та споруд закладів охорони здоров'я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS_CoV-2. Враховуючи наведене та те, що наше підприємство надає первинну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS_CoV-2, просимо Вас надати роз'яснення щодо укладання угод з вказаних вище робіт без застосування електронної системи. Зокрема, угоди на виконання робіт з реконструкції переходу між корпусами із влаштуванням пасажирської платформи (влаштування ліфта) в комунальному некомерційному підприємстві "Дрогобицька міська поліклініка" ДМР, передбаченою загальною вартістю - 1,9 млн. грн. та угоди на виконання робіт з реконструкції сходових маршів із влаштуванням похилої сходової платформи з розворотом та похилої прямої сходової платформи в КПН "ДМП" ДМР. передбаченою заг. вартістю - 1,3 млн. грн. також без застосування електронної системи. А також, просимо надати роз'яснення щодо правильності укладання угод щодо виготовлення та проведення експертизи проектно-кошторисної документації - передбаченою вартістю – 261807,00 грн. та в подальшому виконання робіт з реставрації даху і фасаду старого корпусу КНП "ДМП" ДМР (пам'ятка архітектури місцевого значення) без застосування електронної системи, передбаченою вартістю – 2,8 млн. грн. А також, укладання угоди без застосування електронної системи, щодо проведення капітального ремонту приміщення КНП «ДМП» ДМР (кабінети сімейних лікарів), передбаченою вартістю – 728,8 тис. грн. А також, укладання угоди без застосування електронної системи, щодо проведення робіт з реконструкції (технічне переоснащення) автоматичної системи пожежної сигналізації та оповіщення чотирьохповерхового корпусу приміщень КНП "ДМП" ДМР, передбаченою вартістю - 498000,00 грн. Вказані роботи проводяться для дотримання умов державної акредитації лікувально-профілактичних закладів та забезпечення умов безпеки.
Відповідь
17.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3374 / 3440
Добрий день. Підприємство є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі". При цьому Підприємство реалізує свою продукцію/послуги також як учасник закупівель. Для участі у процедурах закупівель Підприємство має сплачувати плату на користь авторизованих електронних майданчиків за подання учасником тендерної пропозиції. Витрати протягом року Підприємства на участь у закупівлях складає більше 50 тис. грн. Чи є така плата на користь майданчика предметом закупівлі згідно ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
09.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3150 / 3286
Комунальним некомерційним підприємством «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» здійснюється закупівля робіт з реконструкції по об’єкту: «Реконструкція мереж постачання кисню дев’ятиповерхових корпусів КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». Зазначена закупівля буде, відповідно до пункту 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі», здійснена без використання електронної системи закупівель. При цьому робочий проект реконструкції передбачає здійснення авторського та технічного нагляду за здійсненням реконструкції. Просимо надати роз’яснення з приводу наступного: чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на випадки закупівлі послуг авторського та технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції, які закуповуються замовником з урахуванням пункту 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
08.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4314 / 4427
В даному листі 3304-04/32275-06 від 21.05.2020 року щодо діяльності замовників на промислові чи комерційні основі приведений приклад діяльності підприємства яке здійснює діяльність на основі рішення державного органу влади, які зобов’язують юридичну особу забезпечувати потреби територіальної громади, а в іншому прикладі діяльність юридичних осіб здійснюється на промисловій чи комерційній основі у разі, якщо потреби держави або територіальної громади забезпечуються на конкурентному ринку, невід’ємною властивістю якого є, зокрема, попит, пропозиція, ціна та у конкурентний спосіб. Ми, спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуальна служба», утворене Тернопільською міською радою, основна мета діяльності якого організація поховань та надання ритуальних послуг на території Тернопільської територіальної громади. Тобто основна діяльність здійснюється на конкурентному ринку. Фінансування нашої діяльності здійснюється з коштів, які підприємство отримує від своєї комерційної діяльності, і частково підприємству виділяються кошти з місцевого бюджету на прибирання і благоустрій міських кладовищ. Кошти з місцевого бюджету у вигляді субвенції надаються для утримання міських кладовищ та акумулюються на казначейському рахунку відкритому підприємством спеціально для цілей на, які вони виділяються. Видатки з даного рахунку покривають витрати, які виникли виключно для здійснення діяльності по утриманню міських кладовищ (прибирання, охорона, вивіз сміття), та не об’єднуються з видатками, що пов’язані із комерційною діяльністю підприємства, в тому числі закупівлею та реалізацією для населення ритуальної атрибутики. Кошти від комерційної діяльності акумулюються на рахунку відкритому у комерційному банку. Статутний капітал підприємства складається з комунального майна, що передане підприємству на підставі рішення Тернопільської міської ради та грошових коштів від комерційної діяльності підприємства. Одним з основних видів нашої діяльності є продаж ритуальної атрибутики, тобто трун, хрестів, та іншого похоронного спорядження. Просимо надати роз’яснення як діяти суб’єкту господарювання, якщо він утворений органом місцевої влади з метою забезпечення організації проведення поховань та ритуальних послуг, які відповідно здійснюються на комерційні основі на конкурентному ринку, але має субвенції з місцевого бюджету для виконання певної функції, проте фінансування даних видів діяльності не пересікаються. Чи можна в даному випадку здійснювати закупівлі товарів, які реалізує (продає) суб’єкт господарювання без застосування норм ЗУ «Про публічні закупівлі» та чи взагалі є даний суб’єкт господарювання «замовником» з розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідь
08.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3388 / 3583
Доброго дня, допоможіть розібратись у ситуації. Ми комунальна установа котра провела відкриті торги на послуги їдалень, раніше ми укладали договір позички з переможцем на приміщення харчоблоку, а з 2020 року таке заборонено. Яким чином мені потрібно укласти угоду на оренду? Які у мене мають бути дії? Дякую, чекаємо на Вашу відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2