Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3312 / 3310
Яким документом треба підтвердити те, що замовним не міг передбачити додаткову потребу у товарах, роботах чи послугах на початок року?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4457 / 4318
Доброго дня! Згідно приписів частини сьомої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Нещодавно ми в один день оголосили проведення декількох закупівель за ідентичним четвертим знаком ДК 021:2015 (з однаковими кодами), однак різними найменуваннями (конкретною назвою), що зазначається в дужках, або з однаковою конкретною назвою закупівлі, проте відмінними технічними специфікаціями. Очікувана вартість кожної з таких закупівель - 1-2 млн.грн. Всі процедури оголошені як "відкриті торги". Просимо надати роз'яснення, чи зобов'язаний Замовник об'єднувати закупівлі за однаковими кодами та здійснювати поділ предмету закупівлі на лоти? Чи вважається у такому випадку порушенням з боку Замовника, а саме уникнення проведення відкритих торгів з публікацією на англійській мові? У даному випадку Замовник не уникає проведення процедури відкритих торгів, однак незрозумілим залишається значення норми "уникнення застосування цього Закону"?
Відповідь
11.05.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3197 / 3192
Відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом повідомлення про внесення змін до договору. ЗАПИТАННЯ: замовник повинен оприлюднювати повідомлення про всі зміни до договору чи тільки про ті зміни, які визначені у ч.4 ст.36 Закону.
Відповідь
11.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4708 / 4634
У разі закупівлі товарів та послуг, вартість яких перевищує 133 тисячі євро, електронний аукціон проводиться лише після проведення оцінки відповідності тендерних пропозицій технічним вимогам та кваліфікаційним критеріям. Проте, Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Хоча, з моменту фактичного опублікування тендерної документації до моменту проведення електронного аукціону щодо предмета закупівлі, вартість якого перевищує 133 тисячі євро може пройти досить великий період часу (20 робочих днів для оцінки відповідності Учасника публічних закупівель кваліфікаційним та технічним вимогам та додатково 5 днів з моменту опублікування протоколу розгляду тендерних пропозицій), що істотно може вплинути на зміну ринкової ціни на товари, які виступають предметом закупівлі. Суть питання: Чи вправі Учасники публічних закупівель за умови участі у закупівлі, предметом якої виступають товари та послуги, вартість яких перевищує 133 тисячі євро, до моменту проведення електронного аукціону подавати тендерні пропозиції без визначення остаточної ціни закупівлі та формувати остаточну ціну предмета закупівлі безпосередньо перед проведенням електронного аукціону, а також чи вправі Учасники публічних закупівель у порядку, встановленому ч.5 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі», ініціювати зміну або відкликання тендерної пропозиції до моменту проведення електронного аукціону?
Відповідь
11.05.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3804 / 3753
Чи узгоджуються із ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" та є законними умови тендерної документації, якими Замовник публічних закупівель встановлює: а) конкретні часові рамки (обмеження) для зміни істотних умов договору про закупівлю після його підписання із прив’язкою до моменту початку здійснення поставок товарів за тендерною ціною; б) про поставку певного (визначеного) обсягу (частини) закупівлі до моменту внесення змін до істотних умов договору про закупівлю; в) про поставку товару на конкретну визначену Замовником суму договору до моменту внесення змін до істотних умов договору згідно ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2