Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4093 / 4037
Ми провели процедуру відкритих торгів, переможцем якої стало ТОВ "БаДМ", але помилково прикріпили договір з ТОВ "БАДМ-Б" (тобто не помітили назву), в самому договорі сума і предмет договору вірні. Яким чином можна виправити помилку і прикріпити вірний договір. Заздалегіть вдячна
Відповідь
22.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2792 / 2688
Доброго дня, колеги, Висловлюємо Вам велику повагу та звертаємося до Вас з метою недопущення порушень законодавства з питань публічних закупівель. Ми є Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». У той же час, у нас є Філія (відокремлений структурний підрозділ, що не є окремою юридичною особою), яка зареєстрована та функціонує на території іншої країни (а саме, в Арабській республіці Єгипет). У ході здійснення своєї діяльності Філією має бути проведено ряд закупівель, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, установлені Законом, при цьому закупівлі здійснюватимуться на території Єгипту, а послуги надаватимуться безпосередньо Філії. Запитання: Під час здійснення закупівель Філією на території її місцезнаходження, Філія керується законодавством України (тобто Законом України «Про публічні закупівлі») чи законодавством країни де вона зареєстрована та фактично знаходиться? Завчасно вдячна!
Відповідь
22.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2982 / 2879
Відповідно до статті 8 Закону просимо надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель з приводу дій замовника та способу оприлюднення інформації у разі закінчення 20-денного терміну з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю при неукладенні договору про закупівлю, коли замовник немає підстав ні для відхилення тендерної пропозиції відповідно до частини першої статті 30 Закону; ні для переобрання переможця; ні для відміни торгів або визнання торгів такими, що не відбулися відповідно до статті 31 Закону.
Відповідь
21.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4115 / 4008
Доброго дня! З 20.02.2018року наш заклад Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» був перетворений в Некомерційне комунальне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"(який є правонаступником). В період з 01.01.2018 по 20.02.2018 нами були двічі проведені відкриті торги на закупівлю бензину, які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Тепер комітет планує провести переговорну процедуру закупівлі бензину, але чи можна це робити, враховуючи те, що відкриті торги проводились Комунальним закладом Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», а переговорна процедура проводитиметься Некомерційним комунальним підприємством Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"?
Відповідь
20.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3438 / 3380
Доброго дня. Прошу Вас роз'яснити, чи має право учасник торгів, який виграв тендер, на стадії підписання (перед підписанням) проекту договору замовника, вносити зміни щодо: 1) відповідальності Замовника за порушення зобов'язань по договору; 2) встановлювати строк оплати за поставлений товар замовнику, якщо такого строку не було прописано в договорі. Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2