Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
232 / 235
Доброго дня! Потрібна Ваша консультація з такого приводу. Виділено субвенцію з державного бюджету (70% фінансування) на придбання тимчасового житла для ВПО (співфінансування місцевого бюджету - 30%). Чи потрібно в даному випадку проводити відкриті торги? Чи можливо на зазначену закупівлю не поширюється дія пп.4 п.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі"? Якщо все ж таки потрібно проводити відкриті торги, як правильно розподілити лоти: предмет закупівлі 1 двокімнатна квартира і 5 однокімнатних (однакові за технічними характеристиками).
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
403 / 383
На балансі КП "Високопільський комунсервіс" перебуває водопровід (переданий з балансу Високопільської селищної ради у 2018 році). У травні 2020 року між Програмою Добре та Високопільською селищною радою заключено договір про співфінансування видатків для проведення капітального ремонту водопроводу (Добре надає матеріали необхідні для проведення ремонту, селищна рада оплачує роботи). Високопільською селищною радою виготовлено проект на капітальний ремонт водопровідної мережі, вартість якого 1300 тис. грн. Чи має право селищна рада оголошувати спрощену процедуру закупівлі на проведення капремонту водопроводної мережі чи повинні передати капітальні трансферти КП "Високопільський комунсервіс". І що робити якщо КП самі наполягають у проведенні капітальних робіт (але у них,ми знаємо, що відсутня техніка на проведення робіт і їх роботи можуть затянутися на роки), у огологошенні процедури закупівель категорично відмовляються?
Відповідь
17.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
468 / 475
В зв’язку з неоднозначним тлумаченням різними органами листа Мінекономіки від 21.05.2020 № 3304-04/32275-06 «Щодо визначення замовників» та роз’яснення на сайті ДП «ПРОЗОРРО» від 10.04.2020 «ЗАМОВНИК ЧИ НЕ ЗАМОВНИК» (https://infobox.prozorro.org/articles/zamovnik-chi-ne-zamovnik) прошу надати більш конкретизовану відповідь на питання: 1. Чи зобов’язане ОСББ здійснювати закупівлю робіт з капітального ремонту багатоквартирного будинку через систему «Прозорро» відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо частина коштів (по програмі співфінансування) виділяється з міського бюджету? 2. Чи має право Головне управління Державної казначейської служби України, для перерахування коштів з міського бюджету на рахунок ОСББ (по програмі співфінансування), вимагати проведення закупівлі робіт з капітального ремонту багатоквартирного будинку через систему «Прозорро» відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
704 / 712
Регіональною програмою економічного і соціального розвитку області бридичну особу, яка є органом державної влади (далі – Замовник), визначено замовником робіт з будівництва об’єкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку на умовах співфінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку у розмірі 90% та місцевого бюджету у розмірі 10%. Відповідно до пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Прошу надати роз’яснення з наступних питань: 1. Як визначити очікувану вартість закупівлі при оголошенні процедури «відкриті торги»: з урахуванням податку на додану вартість чи без нього, зважаючи на норму пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України? 2. Чи буде застосовуватися у даному випадку дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України до Виконавця робіт, якого визначили за результатами процедури закупівлі, та який є платником ПДВ? 3. Дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України розповсюджується на всі операції, що включено до проєктно-кошторисної документації на об’єкт будівництва, чи на окремі розділи, види робіт (виконання будівельно-монтажних робіт, придбання устаткування, матеріалів тощо)? 4. Як Замовник має оплатити вартість будівельно-монтажних робіт: з урахуванням ПДВ чи без ПДВ? 5. Чи має право Замовник оплатити вартість матеріалів, устаткування з ПДВ, що використані у ході будівництва, якщо вони придбані Виконавцем з ПДВ?
Відповідь
11.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
650 / 586
В рамках реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво», відповідно до п. 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров´я у госпітальних округах , затверджених Постановою КМУ від 08.07.2020 р. № 612 на Реконструкцію приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, за адресою : Одеська обл., м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума, 4 за рахунок субвенції з державного бюджету передбачено 8000,000 тис.грн. Відділом охорони здоров´я Чорноморської міської ради було проведено спрощену закупівлю на виготовлення проектно-кошторисної документації по об´єкту «Реконструкцію приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, за адресою : Одеська обл., м. Чорноморськ , вул. Віталія Шума,4». Кошторисна вартість даного проєкту відповідно до отриманого експертного звіту склала 36576,176 тис.грн. , в тому числі на придбання дороговартісного обладнання на суму 19244,683 тис.грн. В рамках цього проєкту державою планується забезпечення опорних лікарень необхідним обладнанням під підготовлені площі, в тому числі і КНП «Чорноморська лікарня», але на сьогодні не відомо яким обладнанням і коли ми будемо гарантовано забезпечені. Чи доцільно в даній ситуації оголошувати торги на загальну кошторисну вартість будівництва з урахуванням вартості обладнання ? Чи все ж таки розділити даний проєкт, вилучивши вартість обладнання з урахуванням вартості монтажу в окремий кошторис та в подальшому оголосити окремо тендер на роботи та окремо після проведення робіт на обладнання по існуючій потребі? На теперішній час ситуація ускладнена ще тим фактом , що на різницю кошторисної вартості проєкту повинно бути співфінансування з місцевого бюджету якого ще нема. Чи маємо ми право в даному випадку проводити закупівлю без наявності бюджетних призначень?
Відповідь
1 2 3 4
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2