Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3283 / 3125
Прошу надати роз"яснення, яку саме ціну мають вказувати учасники публічних закупіель, які не являються платниками ПДВ в полі ціни пропозиції під час подачі тендерної пропозиції на електронному майданчику, в разі, якщо Замовником встановлно, що ціна пропозиції подається з ПДВ, і після внесення ціни у відповідне поле на сайті електронного майданчика ана ціна автоматично відображається з відміткою "з ПДВ"? ЧИ є порушенням, якщо учасник - неплатник ПДВ, подав початкову пропозицію, заповнивши електронну форму "ціна", вказавши при цьому певну суму своєї пропозиції, яка потім відображається сайтом як подана з ПДВ, а після завершення аукціону подав таку ж саме ціну пропозиції, але вказавши при цьому, що вона без ПДВ? (приклад: пропозиція ПЕРЕМОЖЦЯ у закупівлі UA-2018-09-11-002109-c). За можливості, прошу не відповідати посиланням на відповідь по подібному запитанню. Дякую.
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2497 / 2521
порядок оприлюднення угоди про закупівлю фармацевтичних засобів
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3679 / 3441
Дякую за відповідь на запит 892/2018, але деякі питання залишилися поза межами наданої відповіді. З урахуванням відповіді на запит 208/2016 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=f7065d7f-3c7c-40ec-b155-8d15b1c8bd3a, прошу надати відповідь: - Чи залишається можливість використання безприбуткових договорів відшкодування витрат електроенергії за умови впровадження нових положень Закону «Про ринок електричної енергії»?
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3874 / 3926
Чи може електронний майданчик встановити інші (менші)тарифи ніж встановлені Постановою КМУ № 166 у ст. 5 за подання тендерної пропозиції? При цьому залишити винагороду встановлену у ст. 6 Постанови КМУ № 166. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3531 / 3527
Доброго дня,підкажіть можливий вихід із ситуації:на початку року проведені відкриті торги із закупівлі пального, заключений договір, придбано частину пального за ціною договору(на початку року).у жовтні ми хотіли придбати ще частину, проте Учасник відмовляється поставити пальне, мотивуючи це високою ціною ,і тим , що йому не вигідно везти нам пальне. Пропонує нам розірвати договір за взаємною згодою, хоча потреба у придбанні у нас ще є до кінця року.Чи буде це взаємною згодою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2