Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
201 / 211
У лютому 2022 року донараховуємо заробітну плату у зв'язку з підвищенням посадових окладів державним службовцям. У тому числі донараховуємо премію у лютому 2022 р. за січень 2022 р. Премію нараховуємо і виплачуємо у місяці за поточний місяць. Як потрібно враховувати донараховану премію у лютому 2022 р. за січень 2022 р. при розрахунку відпускних? Відносити донараховану суму до січня 2022 чи враховувати донараховану суму у лютому 2022, поділивши на відпрацьовані дні січня 2022 і помноживши на відпрацьовані дні у лютому 2022? Також при перерахунку заробітної плати у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу через тимчасову непрацездатність, до якого розрахункового періоду віднести відмінусовану премію (нараховується і виплачується у місяці за поточний місяць) до місяця, в якому її відмінусували чи до місяця, за який її відмінусували?
Відповідь
14.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
469 / 483
Доброго дня! В мене наступне питання, ми провели торги на закупівлю електричної енергії, обрали переможця, Переможець пропонує нам зміни, щодо підписання договору, Зміни стосуються можливості розірвання договору в одностороньому порядку, за умовою, якщо ми (замовник) відмовляємось від подписання додаткової угоди на зміну ціни. Чи маємо ми право вносити такі зміни в договір, після того як пройшли торги????
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
386 / 388
Головне управління ДСНС України у Закарпатській області (далі – Головне управління) реалізує проєкт “Синхронзація управління протидії надзвичайним ситуаціям у прикордонному регіоні” (СOMAND) (реєстраційна картка проєкту № 4875), що здійснюється за фінансової̈ підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва ПТС ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. У рамках реалізації проєкту Головне управління має намір проводити міжнародний тендер на закупівлю обладнання, вартість якого перевищує 300 тисяч євро. Проведення даної закупівлі регламентується вимогами ENI CBC IR та вимог Регламенту Комісії (ЄС) від 18 серпня 2014 року № 897/2014, в якому викладено правила реалізації програм прикордонного співробітництва, що фінансуються згідно з Регламентом (ЄС) № 232/2014 Європейського Парламенту і Ради від 11 березня 2014 року про загальні положення Європейського інструменту сусідства та передбачають створення Тендерного комітету. Національне законодавство, зокрема, Стаття 11 Закону України “Про публічні закупівлі”, натомість, передбачає призначення уповноваженої особи, що суперечить правилам ENI CBC. Водночас Стаття 32 Закону України “Про публічні закупівлі” передбачає відміну електронною системою закупівель у відкритих торгах у разі участі менше двох учасників, що суперечить правилам ENI CBC, якими вимагається забезпечення відповідної конкуренції участь у тендері не менше 4 учасників. Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення двозначного або помилкового трактування, прошу розглянути та надати роз’яснення щодо даних питань. Заздалегідь вдячний за порозуміння та співпрацю.
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
419 / 422
Згідно частини 4 п.5 ст.3 Закону №922, дія Закону не поширюється, якщо предметом закупівлі є оренда нерухомого майна. В договорі на оренду нерухомого майна передбачена сплата орендодавцю забезпечувального депозиту, який повертається після закінчення строку договору оренди. Прошу надати відповідь стосовно поширення дії Закону щодо сплати забезпечувального депозиту, передбаченого договором оренди нерухомого майна, чи треба публікувати цю оплату та за яким кодом класифікатору?
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
578 / 535
08.11.2021р. набрав чинності наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» відповідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 втратив чинність, як визначати предмет закупівлі робіт, якщо чинний порядок визначення предмета закупівлі від 15.04.2020 № 708 містить посилання на ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», який втратив чинність?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2