Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3447 / 3244
Доброго дня! Наше підприємство є субпідрядною організацією на виконання робіт: «Капітальний ремонт шиферної покрівлі житлового будинку" у обсязі 100%, вартістю 3,5 млн.грн., при цьому Генпідрядник до тендерної документації додав довідку, що не планує долучати до виконання робіт субпідрядні організації. Але у проекті Договору, який у подальшому укладений між Замовником та Генпідрядником є пункт 6.7.такого змісту: "При отриманні письмової згоди від Замовника можливо залучення Субпідрядника". Чи має право Замовник надати таку письмову згоди при відсутності довідки про субпідрядні організації у тендерній пропозиції? Чи є будь-яка відповідальність або негативні наслідки у випадку надання такої згоди під час виконання Договору підряду для Замовника або Субпідрядника? Будемо вдячні за обґрунтовану відповідь.
Відповідь
23.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3050 / 3022
Якими чинними нормативно-правовими актами регулюється право Замовника укладати довгострокові договори на виконання робіт, терміном більш ніж бюджетний рік (роки).
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4430 / 4334
Доброго дня! Прошу надати наступну консультацію. На момент затвердження річного плану закупівель на 2018 рік Замовник не планує здійснювати закупівлі товарів, робіт чи послуг на суми, що підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", не планується також проведення допорогових закупівель. Усі заплановані закупівлі мають очікувану вартість меншу за 50 тис. грн. Разом з тим, зі змісту Закону України "Про публічні закупівлі" випливає, що річний план закупівель складається лише у разі, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує суми, зазначені у ч. 1 ст. 2 Закону. Всі інші закупівлі, які не підпадають під дію Закону, відображаються в додатку до річного плану. Яким чином, у такому разі, має діяти замовник, який не планує проведення закупівель згідно Закону: затвердувати річний план до якого включати всі закупівлі чи додаток до річного плану, а річний план затверджувати вже після того, коли буде заплановано надпорогову закупівлю? Крім того, оскільки додаток до річного плану складається за формою річного плану, а майданчики та система Прозоро не передбачають окремого оприлюднення додатку до річного плану, прошу зазначити, яким чином здійснювати оприлюднення додатку до річного плану в системі. Дякую за косультацію.
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3450 / 3311
Прошу розяснити положення Закону "Про публічні закупівлі", в частині внесення змін до тендерної документації, а саме: відповідно до ст.23 Закону Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації. Прошу надати розяснення дані до яких вносяться зміни закреслюються Замовником в тексті документу або ж таким відображенням являється документ який відображається в системі, як закреслений після підвантаження нової редакції? Яким чином внести правильно зміни якщо документ дійсно є новою редакцією, тобто викладений взагалі з іншими обсягами та видами робіт?
Відповідь
22.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3828 / 3808
1. Згідно вимог пункту 2 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), (далі - Закон), істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. В роз’ясненні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 «Щодо зміни істотних умов договору» зазначено, «.. у залежності від коливання ціни товару на ринку сторони протягом дії договору про закупівлю можуть вносити декілька разів в частині ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відстотків кожного разу з урахуванням попередніх змін, внесених до нього, сукупність яких може перевищувати 10 відсотків від ціни за одиницю товару, визначеної сторонами на момент укладення договору про закупівлю та за умови, що зазначена ціна не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі, і виконати свої зобов’язання відповідно до такого договору з урахуванням зазначених змін. Водночас внесення змін до договору про закупівлю повинно бути обґрунтованим та документально підтвердженим. Утім перелік органів, установ, організацій які уповноважені надавати відповідну інформацію на ринку, не є вичерпним.» Між нашою установою та ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» (далі – постачальний ) у зв’язку з відміною двічі тендеру через відсутність достатньої кількості учасників за результатами переговорної процедури закупівлі було укладено у лютому 2017 року договір на постачання природного газу протягом 2017 року, за ціною 9350,00 грн. за 1000 куб.м. У зв’язку з пониженням ціни за одиницю товару на постачання природного газу згідно прейскуранту НАК «Нафтогазу» між сторонами 01.04.2017 року було укладено додаткову угоду на зниження ціни за 1000 куб.м. за ціною 8500,80 грн. У вересні 2017 року постачальник звернувся до університету щодо підвищення ціни за одиницю товару в межах суми договору на 9020,00 грн., з 01.10.2017 року, посилаючись на те, що з моменту укладення додаткових угод відбулося коливання вартості природного газу в сторону збільшення. Згідно інформації, оприлюдненої на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг рівень максимальної ціни на природний газ у жовтні 2017 року складає 11500, 00 грн. Отже, НКРЕКП інформує про максимальну ціну природного газу щомісячно. Водночас, НАК «Нафтогаз» на своєму офіційному сайті також публікує щомісячно прейскурант цін на природний газ. Враховуючи вищевикладене, просимо вас надати роз’яснення чи є підставою для збільшення вартості ціни за одиницю товару природного газу роздруківки з сайту НКРЕКП, НАК «Нафтогаз» у разі коливання такої ціни на ринку товару і в якій пріоритетності вони можуть бути застосовані, чи це повинна бути довідка Державної служби статистики України або її територіального органу. 2. Замовником двічі відмінено процедуру закупівлі відкритих торгів на підставі абзацу сьомого частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (відхилення всіх тендерних пропозицій). Чи є це підставою для застосування переговорної процедури закупівлі згідно пункту 4 частини другої статті 35 Закону.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json