Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації

Календар подій

05
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
193 / 151
Відповідальною за організацію та проведення спрощеної закупівлі з 19 квітня 2020 року є лише уповноважена особа. Згідно статті 11 Закону та Примірного положення Уповноважена особа повинна мати: - вищу освіту; - не менше двох років досвіду роботи у сфері закупівель; - належний обсяг знань чинного законодавства у сфері публічних закупівель та практика його застосування. Як Замовнику проводити спрощені закупівлі, якщо у жодного з працівників не має двох та більше років досвіду роботи у сфері закупівель? Потреба у проведенні спрощених закупівель у Замовника значна! Взяти у штат нового співробітника чи користуватися послугами закупівельних організацій у Замовника нема можливості.
Відповідь
05.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
196 / 175
Відповідно до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі" чи може уповноважена соба одночасно бути головою тендерного комітету?
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
224 / 204
Добрий день. Питання стосується абз. 7 п.5 ч.2 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі – Закон № 114): "договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частин другої та шостої статті 3 цього Закону 114;" Я не зовсім розумію використання У ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІЙ СТАТТІ частини 6 статті 3 Закону 114, в якій мова йде про те, що цей Закон не застосовується у певних випадках. Чи може тут мова шла не про частину другу та шосту статті 3 цього Закону 114; а про частину другу та ТРЕТЮ статті 3 цього Закону 114. Тому що, виходить, що договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ застосовується у разі здійснення спрощених закупівель та у РАЗІ КОЛИ МОВА ЙДЕ ПРО НЕЗАСТОСУВАННЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ В ПЕВНИХ ВИПАДКАХ. Разом з тим відповідно до ч.3 ст.4 Закону 114 до РПЗ не включаються закупівлі, для яких цей Закон не застосовується. Тобто звіт про договір про закупівлю не включати до РПЗ? Хотілось почути Вашу думку та отримати роз’яснення щодо абз. 7 п.5 ч.2 статті 4 Закону № 114. Чи може тут мова йде про механічну помилку.
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
26 / 14
19.04.2020 набуває чинності нова редакція ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про публічні закупівлі", в якій суттєво відрізняються вимоги статті 17 від нинішньої редакції. У зв’язку з цим, просимо Вас роз’яснити наступні питання: пп. 13 ч. 1 ст.17 необхідно відхилити пропозицію, якщо учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів - тобто вимога встановлена до Учасника, та підлягає розгляду до визначення результатів; - ч. 3 ст.17 з цієї підстави учасник повинен підтвердити відсутність цієї підстави, тобто надати інформацію «від себе», оскільки згідно цієї ж ч.3 документами відсутність підстав для відмови підтверджує лише переможець. Листом від 16.01.2020 № 3304-04/2361-06 Мінекономіки повідомило про офіційні реєстри, в яких замовник має отримувати інформацію для перевірки. Стосовно податкового боргу реєстру не має та інформація змінюється щодня. У звֹ’язку з цим постає питання: - під час розгляду пропозиції учасника необхідно керуватися лише інформацією, що надана учасником «від себе» чи інформацію про наявність або відсутність податкового боргу для цього етапу можливо отримати із публічної інформації в вигляді відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації»; - скільки раз необхідно перевіряти цю інформацію: двічі (у Учасника, і потім Переможця)?
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
226 / 255
Чи можливе внесення змін до додатку річного плану закупівель 2019 року у 2020 році?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json