Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.11.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підскажіть будь ласка, річний план на 2020р ми ще не завантажували, чи можемо ми оголошувати відкриті торги - "електроенергія" на 2020р.
Відповідь
07.11.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
В річному плані закупівель вказано початок закупівлі - жовтень, тендерна документація затверджена 31 жовтня, а оголошення про початок закупівлі опубліковано 1 листопада. Скажіть чи наявне в даному випадку порушення законодавства?
Відповідь
04.11.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Що є початком процедури відкритих торгів: затвердження тендерної документації чи публікація оголошення про проведення процедури закупівлі?
Відповідь
31.10.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо ми проведемо процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу в листопаді 2019 року на очікувану вартість, та завершимо цю процедуру в цьому ж році, сформується звіт. Та зареєструємо цей договір в казначействі в 2020 році протягом 7 днів з дня затвердження кошторису, як нам розрахуватися с минулим постачальником за грудень місяць, так як показання знімають 31.12.2019, чи правомірно укласти додаткову угоду на 20 % до діючого тендерного договору в такій ситуації?(проводимо раніше, бо в минулому році не залишилося коштів, після подовження на 20 % розрахуватися з минулим постачальником, постачальники змінюються кожного року, ще й постачають газ тільки з 1 числа місяця)Дякую.
Відповідь
31.10.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
З 29 жовтня система Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби (раніше Державна фіскальна служба України). Відтепер дані щодо відсутності/наявності податкової заборгованості переможця тендеру потрапляють в систему за автоматичним запитом. Технічно інформація з'являється після формування повідомлення про намір укласти договір, у строки, встановлені Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України від 17.01.2018 № 37/11. Згідно ч. 3 ст. 17 Закону спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої ТА ЧАСТИНОЮ ДРУГОЮ статті 17 Закону, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Дякуємо. У зв'язку з викладеним, просимо роз'яснити чи є вимога тендерної документації, затвердженої після 29.10.2019 року, про надання переможцем протягом 5 днів довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, порушенням норм ч. 3 ст. 17 Закону, враховуючи що Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Чи будуть вважатися такі дані, що з'являються за автоматичним запитом ДП Прозорро, інформацією з відкритого реєстру, доступ до якого є вільним?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json