Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
05.11.2019
Запитання      Тема: Інше
Чи можна проводити замовнику-комунальному підприємству процедуру закупівлі послуг на два роки?
Відповідь
05.11.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Замовник послуги - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання - надання послуг аеропортів. пп.3. п.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари для перепродажу третім особам, за умови що замовник не займає монопольне становище на ринку таких товарів nf sнші суб'єкти господарювання вільно здійснюють продаж таких товарів за тих самих умов, що і замовник. Чи розповсюджується пп.3. п.4. ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - на перепродаж замовником товарів (послуги) харчування пасажирам (третім особам)?
Відповідь
05.11.2019
Запитання      Тема: Інше
Доброго часу доби. Є два замовника послуги і один виконавець. Послуга має ціну більшу ніж кожен з замовників окремо міг би заплатити, тобто наприклад послуга вартує 200000,00 грн. а у кожного з замовників лише по 100000,00 грн. Замовники різні юридичні особи, але їм підходить одна в та сама послуга виконавця. Чи можна укласти тристоронню угоду з можливістю двох замовників оплатити частку ціни. дякую
Відповідь
05.11.2019
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Доброго дня!!! Просимо надіслати відповідь на цей лист (додається)!!! Відповідь до нас не дійшла! Дякую!
Відповідь
05.11.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
чи може бюджетна установа придбавати вживані речі? Чи відображається така вимога в документації з закупівель (річний план, оголошення,тендерна документація)? Наприклад, Єдиним закупівельним словником передбачено навіть коди для бувших у використанні транспотних засобів, шин та тракторів. А як щодо інших речей ( компютори, обладнання)? чи є заборона в чинному законодавстві придбавати вживані речі за бюджетні кошти?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json