Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6136 / 5867
Добрий день підкажіть будь ласка якщо відкриті торги проводяться без ПДВ а переможець є платником ПДВ чи можна збільшити суму договору ( врахувати ПДВ)
Відповідь
27.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7019 / 6991
У відкритих торгах в 2018 році отримало перемогу ТОВ "ПромСітіБуд".За даний час виконано визначений обсяг робіт. 16.05 2019 року на ім'я директора бібліотеки надійшов лист з повідомленням, що ТОВ "ПромСітіБуд"змінило назву на ТОВ "Строй Сіті Сервіс".Також змінився директор і поточний рахунок .Виписка з Єдиного державного реєстру та довідка про відкриття рахунку додається. Запитання:чи треба проводити нові торги?
Відповідь
07.05.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5831 / 5636
При оголошенні відкритих торгів Замовником зазначається очікувана вартість без ПДВ. Учасник який є платником ПДВ під час подання пропозиції подає ціну без врахування ПДВ, як наслідок його пропозиція є найбільш економічно вигідною, проте Замовник укладає договір на суму з урахуванням ПДВ. Чи правомірні дії Замовника?
Відповідь
15.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4965 / 5019
При оголошенні закупівлі датою постачання товару в системі було 06.03.2019р.Оськільки учасників було декілька, період визначення переможця затягнувся, відповідно період на оскарження теж змінився. Договір підписан 12.03.19. В даті постачання товару помилково була вказана стара дата 06.03 замість 16.03. Договір було опубліковано на майданчику, процедура завершена. Чи можна виправити помилку без скасування закупівлі? Державна казначейська служба не приймає договір.
Відповідь
13.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5747 / 5557
На аукціон вийшло три учасники відкритих торгів, учасник з найбільш економічно вигідною пропозицією був дискваліфікований відповідно до п.4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», як таку що не відповідає вимогам тендерної документації та визначений переможцем наступний учасник. Учасник якого було дискваліфіковано подав скаргу до Антимонопольного комітету 1 лютого об 08.11 годині, та самостійно відкликав її 1 лютого об 11.04 годині. Антимонопольний комітет виніс рішення від 04.02.2019 року, на сайті Prozorro опубліковано 05.02.2019 року. Текс рішення: "Припинити розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю" . Договір про закупівлю було укладено 11.02.2019 року. Чи були порушені строки укладання договору та з якої причини?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2