Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2177 / 2204
У підпункті 1 п.48 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 зазначено, що відкриті торги автоматично відміняються у разі коли Замовником відхилені всі тендерні пропозиції (у тому числі, якщо була подана одна тендерна пропозиція, яка відхилена замовником). У свою чергу ст.20 ЗУ "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 №922 передбачено, що для проведення відкритих торгів має бути подано не менше двох тендерних пропозицій. Крім того, відкриті торги передбачають здійснення конкурентного відбору учасників. Чи зобов'язаний замовник розглядати тендерну пропозицію одного учасника, за відсутністю конкуренції у процедурі закупівлі, чи замовник зобовязаний відхилити таку пропозицію без розгляду? Чи може замовник визначити цього учасника переможцем процедури закупівлі у разі якщо його пропозиція відповідає вимогам тендерної документації? Хотілось би зазначити, що відповідно до п.12 ПКМУ №1178 у разі застосування процедури закупівлі із застосуванням електронного каталогу процедура є такою, що не відбулась у разі якщо в профілі товару міститься тільки одна пропозиція. Чи є в такому разі ситуації проведення торгів аналогічними? Тобто у обох випадках, у разі наявності однієї пропозиції поданої для розгляду процедура є такою, що не відбулася?
Відповідь
05.03.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2293 / 2293
Доброго дня. Чи можна відмінити відкриті торги, після продовження терміну розггляду тендерних пропозицій через відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів
Відповідь
02.03.2023 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1830 / 1812
Доброго дня. Чи можна відмінити торги після визначення переможця але до моменту укладення договору?
Відповідь
17.02.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1559 / 1551
Відповідно до п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі по тексту Постанова 1178), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів, належить до інформації з обмеженим доступом або її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку. Миргородська районна військова адміністрація здійснює закупівлі товарів, відповідно до, програми «Територіальна оборона Миргородського району» на 2023 рік, яка має гриф «для службового користування (без відкриття інформації)». Згідно з ч. 1 ст. 21 Закону України «Про інформацію», інформацією з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова інформація. Отже, вся інформація, яка включена до програми «Територіальна оборона Миргородського району» на 2023 рік є інформацією з обмеженим доступом та розголос якої заборонений. Слід зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі по тексту Постанова 169) передбачена норма про те, що оприлюднення звітів про договори про закупівлі, укладені без використання електронної системи закупівель - не застосовується до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом. Проте, на відміну від Постанови 169 в Постанові 1178 відсутня вимога щодо не застосовується до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом, обов’язку оприлюднювати звіти про договори про закупівлі, укладені без використання електронної системи закупівель. Враховуючи вище викладене, просимо надати роз’яснення: 1.Чи застосовується норма Постанови 1178, а саме: «За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону» до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом? 2.Якщо так, то яким чином здійснювати публікацію інформації доступ до якої обмежений? Чи можливо при публікації звітів про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель публікувати інформацію з приховуванням даних про назву товару, кількість товару та закривати певні дані в договорі (при публікації останнього в систему), які можуть викрити назви товарів, кількісні та якісні показники предмету закупівлі? Просимо надати роз’яснення в найкоротші строки. Дякуємо за співпрацю!
Відповідь
15.02.2023 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2284 / 2320
Доброго дня. Замовником було відмінено тендер в зв'язку з неможливістю усунення порушення.Подана скарга до АМКУ рішення якого було скасувати відміну. Чи можна надавати учаснику на виправлення 24 год. Якщо така можливість уже надавалась без зазначення документа (який вимагається т.д).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2