Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1185 / 1206
Чи можливо визначати ціну договору про закупівлю (ціну за одиницю товару/послуги) в еквіваленті національної чи іноземної валюти за офіційним курсом встановленим Національним Банком України на дату укладання Договору? Чи буде вважатися порядком зміни ціни договору (п.7 ч. 4 ст. 36 «Закону України «Про публічні закупівлі») наступне формулювання: «Оплата здійснюється у національній валюті України – гривні згідно Тарифів для розрахунків, визначених в еквіваленті долара США. Ціна встановлюється на день одержання від Виконавця/постачальника розрахункової відомості за наступною формулою: Ц=Т х Курс (курс долара США до гривні, що встановлюється національним Банком України на день одержання від Виконавця/постачальника розрахункової відомості)? Чи є обов’язковим у такому випадку (зміна курсу валюти) підписання сторонами додаткової угоди про зміну умов договору?
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1798 / 1747
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення в наступному питанні. Закупівля UA-2019-12-04-000293- Рішенням тендерного комітету від 12.12.2019 №4312 було визнано переможцем процедури відкритих торгів на закупівлю "Формений одяг, код 18110000-3 за ДК 021-2015 (формений одяг)", пропозицію фізичної особи підприємця, як таку, що відповідає вимогам Замовника, зазначеним в тендерній документації. Повідомлення про намір укласти договір було розміщено на веб-порталі Уповноваженого органу. Згідно протоколу засідання тендерного комітету було прийнято рішення пропозицію ФОП відхилити відповідно до абзацу 3 пункту 2 частини 1 статті 30 Закону України "Про здійснення державних закупівель". У зв’язку з тим що переможець - "не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону". Але згідно вимог була надана відповідь Державної податкової служби України Головного управління ДПС у м. Києві, щодо розгляду заяви про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), де повідомляється, що станом на 13.12.2019 р. по платнику податків не обліковується заборгованість за основним місцем реєстрації. Надана відповідь була вкладена на «Кваліфікації» з усіма іншими документами своєчасно. Згідно пункту 1 частини другої Статті 17 Закону України не зазначено в якій формі подається інформація про заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). А також в переліку документів, які надаються переможцем торгів не вказано, яка форма Довідки повинна бути надана. З цього прошу надати відповідь, чи є правомірним рішення щодо дискваліфікації з тендерних торгів учасника? Заздалегідь дякую!
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1271 / 1307
Доброго дня. Керуючись Законом України "Про публічні закупівлі", Порядком укладання і виконання рамкових угод", затвердженим наказом Мінекономрозвику України від 15.09.2017 №1372 (далі - Порядок) та роз'ясненнями Мінекономрозвику України "Щодо укладання та виконання рамкових угод" установою було розпочато процедуру закупівлі за рамковою угодою. Визначено предмет закупівлі 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі, мед натуральний бджолиний) та опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів. Після проведеного аукціону було визначено учасників-переможців процедури закупівлі. Відповідно до п.3 розділу ІІІ Порядку Замовник має оприлюднити в електронній системі закупівель зведену ціну за одиницю товарів, яку подали учасники-переможці. Однак на теперішній час відстуня технічна можливість ввести ціну за одиницю кожного найменування товару (окремо ціну за яйця курячі та окремо за мед). Закупівлю даних продуктів харчування планувалося здійснити у рамках однієї процедури закупівлі, оскільки відповідно до ДК 021:2015 це код 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція. Після звернення до контакт-центру майданчика, на якому було розпочато процедуру, отримано відповідь, що потрібно зазначати зведену (тобто якусь середню) ціну пропозиції кожного учасника, або проводити окремі закупівлі по кожному найменуванню. Враховуючи той факт, що одиниця виміру яєць - шт., а одиниця виміру меду - кг., і ціна за одиницю кожного товару значно відрізняється, вважаємо невірним зазначення середньої ціни за цими продуктами. На теперішній час процедеру закупівлі відмінено. Прохання надати роз'яснення, чи дійсно при закупівлі за рамковою угодою у разі закупівлі товару, який містить більше ніж одну позицію у переліку номенклатури, Замовнику потрібно зазначати середню ціну за усіма позиціями товару, чи Замовник має на кожне найменування товару проводити окрему процедуру закупівлі (особливо актуально при закупівлі овочей та фруктів, оскільки за кодом ДК - 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи номенклатура товару становить понад 20 позицій)? Буду вдячна за відповідь
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1479 / 1372
Протягом року вносились неодноразово зміни до річного плану закупівель по допороговій закупівлі. Наразі її сума становить 180 тис.грн. Планується внести чергову зміни на 21 тис. грн. На яку суму слід провести тендер 21 тис.грн чи як нам правильновчинити? Код ДКПП 79820000-8.
Відповідь
23.12.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1180 / 1188
Доброго дня ! На електронних майданчиках (сайтах) prozzoro та dozzoro, центральним органом виконавчої влади розміщені тендери у вигляді електронних закупівель. В розділі - Інформація про замовника, та в блоці - Контакти, в багатьох тендерах, зазначена одна особа. Але в тендерній документації, з додатків розділу - Тендерна документація, посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками зазначена інша особа і інший контактний телефон. Чи є зазначене порушенням законодавства ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2