Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Як діяти у разі, якщо спрощена процедура на закупівлю одного і того ж предмета закупівлі не відбулась у разі відсутності пропозицій учасників для участі в ній?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Комунальна установа здійснює бюджетні платежі - адміністративний збір за реєстрацію місця проживання у розмірі 13,60 грн., який сплачується на рахунок казначейства. Чи необхідно публікувати Звіт про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель ?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Проконсультуйте будь ласка щодо допорогових закупівель. Якщо закупівлі вартістю нижче 50 тис. грн. були запущені до 19 квітня та не завершені договорами, чи можемо ми їх завершити, тобто заключити договір після 19 квітня. Я читала що можемо завершити, а казначейство каже що потрібно відміняти. як правильно вчинити?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня. Законом передбачено обов'язок встановити доплату уповнваженій особі у разі покладання таких обов'язків на працівника, як додаткової роботи. Разом з тим умови оплати працівників ОМС визначені постановою КМУ від 9 березня 2006 р. № 268, яка не передбачає такої доплати працівникам ОМС. Отже ОМС не мають можливості встановлювати таку доплату, що не відповідає Закону. Прошу надати роз'яснення з цього приводу. У листі від 10.04.2020 № 3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника”, який знаходиться за посилання https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24218 не містіться відповіді. Дякую.
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Чи відноситься закупівля послуг "Укрзалізниці" до Ст.3 п.6 "товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах;"? До якого виду закупівель відноситься закупівля послуг "Укрзалізниці"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json