Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
10.02.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день! Просимо надати роз'яснення щодо строку оприлюднення Звіту про укладений договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (надалі - Звіт про договір про закупівлю). Відповідно до пункту 13 частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі", Звіт про договір про закупівлю має бути опублікований у системі протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. Відповідно до статті 253 ЦК України, перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати. Виходячи з цього, чи вірно розуміємо, що дата публікації Звіту про договір про закупівлю може припадати на наступний календарний місяць за місяцем укладення договору (наприклад договір укладений 29.01.2021, Звіт про договір про закупівлю може бути опублікований з 29.01.2021 до 03.02.2021​)?
Відповідь
09.02.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Установі необхідно здійснити послуги з технічного захисту інформації на об'єкті інформаційної діяльності на суму 49680,00 грн. Договір та акт виконаних робіт є матеріальним носієм службової інформації, порядок користування якою встановлено Постановою КМУ від 19.10.2016 №736. Гриф обмеження доступу "Для службового користування" документам присвоєно надавачем послуг. Чи потрібно вносити таку закупівлю до річного плану закупівель та оприлюднювати Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
08.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Замовник-юридична особа (ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ), що відповідає ознакам п.3 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі", має намір укласти договір про надання послуг з акторскої та режисерської діяльності на суму, що перевищує 50 тисяч гривень на рік, з метою створення витвору мистецтва (театральної вистави) та залучити акторів та режисерів як фізичних осіб до театральної вистави. Зокрема, згідно абз.2 статті 20 розділу V ЗУ "Про театри і театральну діяльність", керівник державного чи комунального театру може залучати артистичний та художній персонал понад штатну чисельність на підставі цивільно-правового договору в порядку, визначеному Законом. Виникають такі питання: 1.Чи цивільно-правовий договір, на підставі якого художній керівник театру залучає актора чи режисера для участі у виставі є договором про закупівлю у розумінні Закону, та є предметом регулювання Закону? У разі, якщо при укладанні цивільно-правового договіру з актором треба регулюватися Законом, то: 2. Чи існують додаткові вимоги до договору, крім передбачених ЦК, ЗУ "Про театри і театральну діяльність"? 3. Як визначати предмет закупівлі в такому разі? Разом по всім акторам та режисерам на рік за кодом ДК чи окремо по кожному? А також постає питання планування, адже спланувати таку діяльність досить важко. 3. Відповідно до п.2 част.7 ст.3 Закону, якщо вартість закупівлі дорівнюватиме або буде перевищувати 50 тисяч гривень та буде меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 ч. 1 ст.3 Закону, закупівлю можна здійснювати без застосування порядку проведення спрощених закупівель у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, а саме - предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання. У разі здійснення таких закупівель, замовник за Законом обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. При цьому звіт обов’язково повинен містити інформацію: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) надавача послуг, з яким укладено договір про закупівлю; реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта надавача послуг; місце проживання надавача послуг та номер телефону; ціну та строк виконання договору. Виникає питання: Така публічна інформація може створити значні труднощі для акторів та представників художнього персоналу, оскільки порушує норми Закону України «Про захист персональних даних» та статтю 32 Конституції України, яка надає право людині на невтручання в її особисте життя, в тому числі у розмір гонорарів, які вони отримують. Чи обов‘язково у даному випадку подавати звіт та розкривати персональну інформацію про фізичну особу-актора чи режисера? 4. Чи необхідно актору для укладання такого договору реєструватись на сайті ПРОЗОРРО і як це зробити, якщо він фізична особа?
Відповідь
03.02.2021
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати роз’яснення з наступного питання: чи потрібно висвітляти в системі ProZorro договір банківського обслуговування (до 50 тис. «закупівля без використання електронної системи»), а саме сплата щомісячної комісії за обслуговування поточного рахунку та комісія за зарахування заробітної плати працівникам п-ва. Чи дана послуга відноситься до предметів закупівлі дія Закону на які не поширюється згідно ст. 3, п. 5, пп. 14 Закону України про публічні закупівлі.
Відповідь
01.02.2021
Запитання      Тема: Інше
29.01.2021 р., отримано рахунок за спожиту електроенергію в сумі 23 тис. грн.договір на новий бюджетний рік ще не укладено, 22.01.2021р. року затверджено кошторис на установу, по статті витрат КЕКВ 2273(оплата електроенергії) передбачено 100800 грн. Чи має право установа згідно ст.3 п.7пп.3 "виникнення об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі", здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель,оприлюднити в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json