Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8310 / 8059
чи є предметом закупівлі витрати, що компенсуються при відряджені (покупка квитків на проїзд до міста відрядження та назад, проживання в гостиниці, вартість палива, якщо відрядження на автомобілі та інші) ?
Відповідь
23.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8183 / 7965
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чи буде вважатися порушенням, якщо ми зараз оголошуємо закупівлю враховуючи ДК 016:2010 як основний,ДК 021:2015 як додатковий, якщо закупівля стосується вже 2017 року (тобто проводимо закупівлю на очікувану вартість для задоволення потреб 2017)?
Відповідь
02.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
10218 / 9819
Згідно Наказу №454 "Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об'єктом інженерно-транспортної інфраструктури", яким чином визначити саме лінійний обєкт дороги та чи можливо проводити процедуру лотово у рамках однієї процедури? дякую.
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
10253 / 9997
Замовник має в наявності робочий проект (стадія "П"), згідно якого планує провести відкриті торги. Чи можливо в межах однієї процедури відкритих торгів здійснити закупівлю "будівельних робіт+проектні роботи (Стадія "Робоча документація")"?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
10804 / 10513
Згідно розяснення мін.економіки №3302-01/38216-06 від 25.11.2016 "Щодо закупівлі робіт" вказувалось, що якщо роботи проводяться по окремому обєкту, на який складений окремий обєктний кошторис, їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, встановленими частиною першою статті 2Закону. Чи правильно я розумію, що якщо у мене є однотипні види робіт (роботи з встановлення лічильників газу, але у цих робіт є окремий проект на кожні роботи з встановлення (на кожну квартиру для встановлення лічильника робиться окремий проект)я роблю додаток до річного плану і вказую кожну роботу в окремій колонці, прицому ці роботи не потрібно обєднувати в один предмет закупівлі і оголошувати відкриті торги оскільки кожна робота з встановлення лічильника має свій окремий проект і адресу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2