Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3036 / 3026
Проводили 3 переговорні процедури на тепло, воду та водовідведення. Наразі у надавачча послу змінився тариф тим самим ми вже не влазимо в суму договору, ще до того ж є потреба включити ще обин об'єкт до переліку тих, яким надаються послуги. Як нам правильно вчинити? Внести зміни в договір збільшивши тариф та суму договору чи проводити переговорну процедуру???
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2714 / 2644
доброго дня! поясніть чи буде правомірним у договорі про закупівлю підвищення ціни товару на 10% у разі коливання нижчої межі ціни у бік збільшення? наприклад: згідно експертного висновку торгово-промислової палати ціна була у жовтні 3900-4500грн., а у грудні стала 4000-4500грн.
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3475 / 3270
У лютому 2018 року після проведення відкритих тогів було укладено договір щодо виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції. Однак, відповідно до рішення виконкому міської ради змінився замовник. Як у відовідності до статті 36 Закону України "Про публічні закуівлі"оформити розірвання договору? Станом на час задання питання договір у овному обсязі не виконано сторонами.
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4531 / 4358
Доброго дня! Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». В січні 2019 року нами проведено переговорну процедуру на закупівлю природного газу, за результатами яких визначено переможця з яким укладено договір про закупівлю на суму 311 029,92 грн з ПДВ. Відповідно до умов договору про закупівлю, ціна природного газу не включає вартість його транспортування магістральними трубопроводами ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та газорозподільними підприємствами України. Крім того, договором передбачено, що в разі внесення змін до законодавчих/нормативно-правових актів України складові частини загальної вартості за 1000 куб. м. природного газу можуть змінюватись з дня набрання чинності відповідних змін в законодавстві. Також, на початку цього року нами підписано договір про надання послуг з транспортування природного газу. Після чого замовником окремо за кожним з договорів, на підставі актів приймання-передачі природного газу та послуг з його транспортування, здійснювалася оплата вартості, як спожитого природного газу, так і послуг з транспортування. В червні ми отримали від постачальника природного газу повідомлення, що з травня 2019 року постановою НКРЕКП від 22.04.2019 №580 внесено зміни до Кодексу газотранспортної системи України та типового договору транспортування природного газу. Це означає, що починаючи з 01.05.2019 року, постачальник природного газу при визначенні ціни за 1 тис. куб. м. природного газу має враховувати також вартість послуг транспортування природного газу магістральними трубопроводами за єдиним тарифом, що складає 157,19 грн (без ПДВ) (постанова НКРЕКП від 21.12.2018 № 2001). Таким чином, фактично з 01.05.2019 року ціна 1 тис. куб. м. природного газу збільшена за рахунок включення до неї вартості транспортування природного газу. Питання: 1.Яким чином замовнику оплатити вартість природного газу спожитого в травні 2019 року, адже його ціна була збільшена у зв’язку з прийняттям постанови НКРЕКП від 22.04.2019 №580, що згідно з ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» не є підставою для перегляду такої істотної умови договору про закупівлю, як ціна одиниці товару? 2. Які подальші дії замовника в такій ситуації, ми повинні розірвати договори на постачання природного газу, надання послуг з транспортування природного газу та провести нові відкриті торги з закупівлі газу, передбачивши в проекті договору новий порядок формування ціни 1 тис. куб метрів, або можливо шляхом укладення додаткової угоди внести зміни до діючого договору про закупівлю газу? 3.Чи можливо укласти з постачальником газу два окремих договори, один з яких на поставку газу, а інший на його транспортування? Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!
Відповідь
24.06.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3083 / 3068
З 01.05.2019 року відбулись зміни до Кодексу ГТС в частині замовлення потужностей, в частині послуги балансування, як складової послуги транспортування та встановлення тимчасових тарифів на послуги транспортування природного газу. Необхідність приведення діючих договорів на постачання природного газу для потреб бюджетних установ, укладених з урахуванням вимог Закону України "Про публічні закупівлі" у відповідність до чинного законодавства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2