Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.06.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Національний заповідник -неприбуткова державна установа. В 2018 році за результатами відкритих торгів UA-2018-08-07-000791-a було укладено договір на реставрацію пам'ятки архітектури,яка триватиме до 31.12.2020р.Проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу.Проектом передбачено здійснення робіт з викладання підлоги керамічною плиткою, вартість плитки включена до кошторису , її має придбати виконавець робіт(Підрядник).Проте,на сьогодні є організація,що бажає на благодійних засадах подарувати таку плитку для реставрації пам'ятки. Питання: Чи правильно ми зробимо, якщо внесемо наступні зміни до тендерного договору та кошторисної документації (є невід’ємною частиною тендерного договору) – зменшимо договірну ціну та, відповідно, кошторисну вартість, на вартість плитки, що закладена до кошторису?
Відповідь
22.06.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! Частина 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) визначає обов’язок замовника оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. На разі наявна судова практика, що визначає обов’язок публікації будь-яких змін, що були внесені до договору про закупівлю незалежно від того чи підпадають такі зміни під розуміння ч. 4 ст. 36 Закону, як випадки зміни істотних умов договору. Натомість електронна система закупівль при публікації змін до договорів передбачає можливість вибору лише обмеженого ряду підстав на внесення таких змін, що є тотожними переліку підстав для внесення змін перелічених у ч 4 ст. 36 Закону. Таким чином внесення змін до неістотних умов договору (зміна реквізитів сторін тощо) та публікація таких змін в електронній системі технічно ускладнена, адже зазначення коректної підстави для внесення змін не передбачено. У зв’язку з викладеним просимо надати роз’яснення щодо тлумачення змісту ч. 1 ст. 10 Закону, в частині порядку публікації змін, що вносились до договору про закупівлю з інших підстав ніж передбачені ч. 4 ст. 36 Закону.
Відповідь
19.06.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У разі виникнення необхідності внесення змін до істотних умов договору (зміна ціни та обсягів предмету закупівлі - в межах суми договору) хто повинен обгрунтувати необхідність зміни ціни та укладення додаткової угоди - керівник установи чи тендерний комітет? Чи потрібне рішення тендерного комітету на укладення додаткової угоди на підставі п.2 ч.4 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
12.06.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. На початку року були проведені відктирі торги на постачання природного газу та укладений договір з переможцем торгів. Ціна в договорі зазначена з урахуванням тарифів на його транспортування. Постачальник, посилаючись на відповідні Постанови НКРЕ, звернувся до нас з вимогою укласти додаткову угоду до договору на зміну ціни на газ без урахування тарифів на його транспортування та водночасно укласти з ним новий договір на транспортування газу. Як правильно нам діяти у цій ситуації, ци не буде вимога Постачальника суперечити ст.36 Закону "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
12.06.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Маємо потребу у Вашій консультації. У нас із Замовником виникла колізія з приводу об'ємів закупівлі, під час зміни ціни за одиницю товару, при виконанні договору закупівлі паливо-мастильних матеріалів (Договір зі специфікацією, у якій зазначено об'єми,ціну за одиницю товару і загальну ціну договору). Під час дії договору зменшилися ціни на паливо-мастильні матеріали. Відповідно, ми з Замовником узгодили внести зміни у Договір, зменшивши ціну за одиницю товару. При зменшенні ціни за одиницю товару, відповідно зменшується загальна ціна Договору. Замовник не хоче зараз зменшувати ціну договору, натомість пропонує збільшити об'єм товару, щоб ціна Договору не зменшувалася, аргументуючи це вимогами своєї бухгалтерії. Чи правомірні дії Замовника? У яких випадках чинне законодавство дозволяє змінювати об'єми закупівлі під час дії Договору? Чи є конкретні роз'яснення з цього питання? Будемо вдячні за консультацію.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json