Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
23.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Згідно статті 26 ЗУ Про Публічні закупівлі зазначено: "9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або не виправлення учасниками виявлених невідповідностей." 1) Просимо роз’яснити до яких саме закупівель це відноситься(у тому числі чи відноситься це до спрощених закупівель), а також чи являється відсутність накладеного ЕЦП (у разі якщо така вимога чітко прописана у документації) є такою помилкою, що можна виправляти на протязі 24 годин? 2) Також просимо роз’яснити що повинен робити замовник, у разі якщо не було оприлюднено повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. 3) Просимо роз’яснити чи є обов’язком замовника оприлюднювати повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, або це можливість?
Відповідь
23.06.2020
Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
На етапі попередньої кваліфікації у відкритих торгах з публікацією англійською мовою учасник відкрив ціну своєї тендерної пропозиції. Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону у разі якщо оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону, у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну тендерної пропозиції.На якій підставі його відхиляти?
Відповідь
22.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Хотів би дізнатися, чи потрібен Протокол уповноваженої особи про обрання постачальника і чи потрібно його додавати до документів, які завантажуються до звіту про про укладений договір без використання електронної системи? Дякую за відповідь
Відповідь
22.06.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Відповідно до ч.3 ст. 3 Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, ВАРТІСТЬ яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. Згідно підпункту 22 ч.1 ст. 1 Закону предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах ЄДИНОЇ процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Відтак, ч.3 ст. 3 регламентує порядок дій Замовника виходячи не з ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА закупівлі, а ВАРТОСТІ ДОГОВОРУ. У зв'язку із цим просимо надати роз'яснення чи дійсно Замовнику не потрібно оголошувати конкурентну процедуру закупівлі, якщо він укладає декілька різних договорів, кожен з яких не перевищує 50 тис. грн., за ЄДИНИМ предметом (єдиним CPV-кодом) коли загальна річна СУМА ПРЕДМЕТА закупівлі перевищує 200 тис. грн.? Враховуючи, що потеба за кожним з таких договорів не могла бути передбачена (запланована) заздалегідь.
Відповідь
22.06.2020
Запитання      Тема: Інше
Положення про уповноважену особу відповідальну за організацію проведення процедури закупівлі та спрощеної закупівлі (ЗРАЗОК)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json